Mirecek se posral :) Šašek Hašek otvára šamanské.
Snad nevypadneme...
Mirecek se posral :) Šašek Hašek otvára šamanské.
Snad nevypadneme...
za Covid pojdu dufam do basy, do chudoby sa predli statisice ludi, nizsie ceny energii budem splacat dlhe roky, volovinu o obciach ani nekomentujem.
Bolo jasne ze ked premierom sa stal magor ze to bude zle, ale ze az take zle, to snad nikto necakal, okrem Kisku, ktory zdrhol na druhy den po volbach.
eeeškaaa Slovaaaan....
keby bielorus v 2.minute namiesto brva trafil 20 cm nizsie mohol to byt iny zapas
on bude "Vladko" aj ked bude mat 50
len tych vypatlancov dostat prec zo Slovenska bude tazsie, lebo s nimi sa nebude dta dohodnut ako s Rusmi aby odisli. Tento mor, ktory nas zotrocuje je ako choroba na ktoru nie su lieky.
anonymita nadovsetko :(
oni ni esu slepy, su "iba" vygumovany proamerickou propagandou
blbec si mozno ty, ja nakupujem od kedy sa konecne niekto odvazi verejne prezentovat iny nazor ako je predpisany iba v Draciku. Zeby nas bolo viac a preto stale nekrachuje...
Pozor! Oni to volajú demkracia...
prekona aj Gretzkeho strelecky rekord. Casto mam pochybnosti ci vie hrat, ale strielat goly vie urcite :)
daj sa liecit, mas protirusku alergiu. A nauc sa citat s porozumenim. Tretiak pise ze v Rusku sa ziadneho Ukrajinca nedotkli. MS mali byt v Rusku, nie na Ukrajine, cize to co pise je pravda. To, co sa deje na Ukrajine je druha vec.
Inac si pocul ze dobrovolnikmi na OH v Parizi 2024 mozu byt aj rusky a bielorusky obcania? Staci aby vedeli po anglicky alebo po francuzsky. Predychal si tuto informaciu, ktoru zverejnili vcera organizatori OH?
Mat cervene sukno pred ocami nerobi dobre ani býkom...
uz to opravili :)
len stale nechpem ako tie fotky suvisia s Adebayorom ked na prvej vidim Levandovskeho a na dalsich spolok divacok (s prizmurenim oka)
je to tak, ale jej ju nasli v pociatocnom stadiu, este lokalizovanu, takze je predpoklad ze sa mohla vyiecit. Hlavne ked zoberieme do uvahy jej financnu situaciu, ktorou si mohla zabezpecit najlepsie co jej v USA vedia poskytnut.
ved aj Rusi hladaju na UA nackov. Tvojou logikou:
Mas dokaz o tom, ze v Rusku VEDOME tvrdili nepravdu? Ze sa nejednalo iba o OMYL?
Ak sa nackovia nenajdu dokaze sa iba ten OMYL, na obvinenie z klamstva potrebujes dokaz o subjektivne umyselnom, vedomom konani.
kde v tom zostrihanom videu kontakt toho lietadla s dronom ty americky hamburger?
on nepise ze vybral cash, predpokladam ze ich spravne investoval
nic zufale, vola sa to sprenevera majetku statu, zatiahnutie krajiny do vojny, politicku zodpovednost sice pacient Igiot neschvalil lebo by musel zavriet seba ako prveho pocas covidu, ale na toto tento zakon netreba. Naozaj sa tesim ako zacnu niektori podavat trestne oznamenia na amerckych sluzobnikov Hegera a Nada, to bude lepsia zabava ako nuda s Kocnerom, ktoremu nevedia prisit vrazdu pisalka ani ked sa snazia najviac ako vedia.
Mongoli maju vyssie priemerne IQ ako Slovaci. Ako by dopadli nasi parafutbalisti v suboji s Mongolskom tazko odhadnut. Oni su schopny vsetkeho.
Odporúčame