pripajam sa k tomuto nazoru, tiey som to vcera vzdal, chaoticka cinska "sekacka" bez dejovej linie a myslienky. Aj na ČSFD to ma iba 71%. Zial aky zvrateny je dnesny svet, taky vitazny film.
pripajam sa k tomuto nazoru, tiey som to vcera vzdal, chaoticka cinska "sekacka" bez dejovej linie a myslienky. Aj na ČSFD to ma iba 71%. Zial aky zvrateny je dnesny svet, taky vitazny film.
bohvie komu?
ked sa spolcil s hegerom a nadom je to uplne jasne
napísať o koľkej je štart vyžaduje asi nadľudské úsilie redaktora...
a na zaklade porovnania technickych parametrov proti Kinzalom ani nikdy funkcny nebude. Dolet 2000 km staci na to aby z Ruska doletel az do Bratislavy. No my budem dalej robit ramena a vyhrazat sa lietadlami.
Rozhodca čakal na VAR, teraz sa už zakaždým kontroluje ci brankár nechal nohu na čiare. Predčasne vbehnutie som videl kontrolovať prvýkrát.
to by musela byť svojprávna, lenže ona koná iba tak ako jej prikážu.
Najviac vybehnuty bol hráč Chelsea, nikto z tých co vybehli predčasne sa lopty nedotkol, nijak strelca neovplyvnili. Divne rozhodnutie VARu že to dali kopať znovu, rozhodca je v tom nevinne.
Paráda... traja najväčší klamári zo súčasnej "vlády" Heger, Naď a Udaj si kúpili stranu od bláznivého Mirka a idú sa hrať na demokratov. To už deti v parku keď sa hrajú na partizánov sú uveriteľnejšie. No stále mi tam chýba najmúdrejšia politička Veronika. Asi sa málo často vyskytovala na oplotenej ambasáde, preto ju tam neschválili.
Ma to tiež vytáča. Pri športových prenosoch všetkým ženám nasilu prechyluju priezviska až z toho bolia uši. Ale ona je Gaborik.. Jej sa neprechyluje priezvisko. To vyzerá ze je obojpohlavna a nevie sa rozhodnúť co vlastne je, podľa mena žena, podla priezviska muž.
A prezidentka sa bude tvarit ze vsetko je OK. Pritom je uplne jasne ze pol roka nemoze jeden clovek robit dobre pracu premiera a zaroven dvoch ministrov. Okrem toho venovat energiu a cas rieseniu svojej politickej buducnosti.
covid prehral vojnu s Ukrajinou
sú príliš rýchle, výhybkári nestíhajú
+++++++++
Bardy nerobi vo verejnopravnom mediu, tam kde je si moze dristat co chce a moze ho pocuvat kto chce. RTVS je stale platena z nasich penazi a ma byt nezavisla. Keby bol Bardy v RTVS musel by drzat hubu a krok.
presne tak, ak vie o nejakej korupcii je jeho povinnostou oznamit to OČTK. Tie su sice zahltene nahananim jednorozca pre Igora (alebo Eda)
Ale raz, o X rokov by sa to ucrite preverilo, vysetrilo a najvyssi sud by previnilca spravodlivo potrestal. A teraz si dajme radsej tu o cervenej ciapocke...
tvoj postoj je postoj veriaceho cloveka. Ja ti nezakazujem ist v nedelu do kostola, ty mne nezakazuj ist v nedelu do obchodu. Ekonomika je primitivna pre teba, rovnako ako pre mna viera. Tvoja teoria o prinose stoji na hlinenych nohach, pokial nebyvas na dedine kde ten pokoj, klud a ticho niekdy mas, ak mas stastie na susedov.
lenze to sa neda posudzovat podla veku, niekto kto ma 71 je na to OVELA lepsie ako niekto kto ma 63 a este jazdi autom v praci.
Skor by som s pridujacim vekom skracoval interval povinnej prehliadky u lekara. Aj ked v nasom state to asi velmi nepomoze.
Macko nech so synom vyvíja nový recept na fekálie, v tom boli dobrý a ako vidíme je to beztrestné na Slovensku.
Nad je asi tak kompetentný ako susedina čivava...
tak snad uz toho vodcovstva Čechujov stacilo. Tento cesky Čaputa vyskakuje este ani nie je prezident, asi mu uz plat nabehol.
Odporúčame