Ľudia dobrí,že ešte beriete toho šaša Matoviča vážne.To si fakt myslíte,že to je ten správný politik,ktorý nás vytiahne z toho srabu,ktorý nám tu modrí svetovládcovia zanechávajú?
Ľudia dobrí,že ešte beriete toho šaša Matoviča vážne.To si fakt myslíte,že to je ten správný politik,ktorý nás vytiahne z toho srabu,ktorý nám tu modrí svetovládcovia zanechávajú?
Už som tam bol dvakrát a dvakrát som sa po hodine čakania otočil.Tempo vybavovania tejto zbytočnej agendy je proste fantastické.Za deň dvaja ,traja klienti,systém nastavený tak ,aby všetci zaplatili za nič,za službu,ktorú si neobjednali a ktorá nemá žiadny zmysel,iba ak pre úradníkov,ktorí sa tým živia.
Kaplan kde sú Tvoje najdôveryhodnejšie prognozy o zostavení pravicovej vlády?
Kde si zaliezol?
Kde je Dzurindové klišé: ke je politická zodpovednosť.Mik-lož to prezentoval ako div sveta s obrovksou úsporou financií a výsledok-chaos,ku ktorému sa nikto nehlási.
SDˇKÚ opäť zabodovalo pri totálných zmätkoch daňového úradu.Mik-lož pretlačil zmeny,ktoré spôsobili totálny chaos a opäť niet vinníka!
Pán Mik-lož je poriadná gorila,spôsobil totálny zmätok u daniarov!
Kto bude platiť penále za nevrátenie preplatkov DPH,zas včetko zaplatíme všetci a vinníci sa nenájdú!
Predal zlaté sliepky a zadlžil nás tak,že doteraz splácame!
Prečo sa ozývaš,keď som ťa netrafil?
To sme ale s nimi vybabrali,oni majú ropu a my máme drahší benzin aj naftu.
EU výborne,len tak ďalej a budeme chodiť pešo!
Modráci volte Berlusconiho,je teraz volný!
Toho tajtrlíka si zvolili občania v priamých volbách.Ak by tam bola tajtrlica tak by to bolo OK?
Jednoducho vyhlásia opakované volby a platné budú iba pri ústavnej väčšine poslancov aby ste nemohli politizovať§Ako bol zvolený Trnka sa napamätáš?Za neho hlasovala koalícia aj opozícia!
Pokial viem tak prezident bol zvolený priamo voličmi ak sa na to už nepamätáš a preto má najvyšší mandát zo všetkých zvolených verejných činitelov!
Vy ste dávali papieriky všetkým svojim poslancom aby sa nepomýlili,ešte museli pre istotu svoje papieriky fotografovať a chodili vo dvojici.pretože jeden vedel čitať a druhý písať!
Kaplan rob volačo,kde si zaliezol so svojími prognozami?
Čentéš sa može po volbách spokojne zúčastniť na novej volbe v novom parlamente a keďže je ten najsprávnejší kandidát,celkom isto bude zvolený!
To je ale radosti alebo škodoradosti?
Ty máš vždy ten správny názor,Slováci sú debili a Ty si majster sveta!
Odporúčame