samotny NY ma 20 000 000 obyvatelov.Uvedom si tuto skutocnost!Vies aka je to pastva pre taky corona virus?Take nieco zvladnut je priamo nemozne a este k tomu netreba zabudat ,ze v USA plati zakon ,ze centralna vlada nema pravo zasabovat do zalezitosti takeho mesta ako je NY.Za to nesie plnu zodpovednost mesto samotne.

