keby si co i len raz bola v USA tak by si vedela,ze samopal si tam mozes dokonca aj dat poslat cestou Amazonu.Este pred par rokmi ,ked to este nebolo Putinovou vladou cenzurovane som cital ,ze pocet vrazd v Rusku bol znacne vyssi od poctu vrazd v USA.A to pritom v Rusku nedostanes kupit ani väcsi nozik,nieto este strelnu zbran.Nuz ked uz rozpravas o "masovej vrazde",tak nezabudaj na vrazdy "mäsa" teda obcanov Ruska...........

