Pri protestoch Palestínčanov v Gaze už deväť mŕtvych a stovky zranených
tak za prve -odisli dobrovolne a nepriali Izraelske obcianstvo -ti co ho prijali tam ostali a ziju do dnes a lepsie ako ti ktori sa toho domahaju teraz.Tych ktori tam ostali a prijali Izraelske obcianstvo zije v Izraeli
1 700 000 co nie je malo.Za druhe nikto nikomu kto mal dom postaveny v sulade zo zakonom dom nezbural-cierne stavby sa netrpia nikde na svete-v Nemecku ti to zburaju na tvoje naklady!Za tretie -po 70 rokoch si v pre mna cudzom state vymahat nahradu za nejaku nehnutelnost je takmer nemozne a uz v ziadnom pripade nie nasilim a hadzanim zapalnych flasi do pohranicnikov toho statu alebo policajtov.Vies koloko nemcov a zidov by si mohli takto u nas vymahat svoje zhabane majetky?Izrael vznikol 14.05.1948 Slovenski nemci boli vyvezeni v r,1946-takze aky by bol rozdiel medzi ich narokmi a narokmi tych palestinskych arabov?Je to nezmysel a propaganda nic ine.Okrem toho s podou povodneho Izraela nemaju tito ani nic spolocne-ta bola odkupena od bohatych arabskych vlastnikov poze