s tym sa neda suhlasit -je sice pravda ,ze väcsina terroristov z WTC bola zo saudskejarabie ,ale to bol jednorazovy cin a ten mal vtedy aj byt jednorazovo odmeneny.To znamena ,ze vtedy namiesto napadnutia Afganistanu mal ten vtedajsi unipartajny prezident USA GW Bush zrovnat zo zemou Saudsku arabiu a mohol byt tym padom pokoj aj od nimi podporovanych plastelincov.....Napadnutim Afganistanu vsak iba nalial benzinu do ohna....


