Trump vyhral primárky v Južnej Karolíne, Clintonová získala Nevadu
nezdielam tvoj nazor.Prezident je prezident ma velke slovo ,ale je tu kongres a ten je na to aby ho drzal na uzde.To znamena ,ze on tiez kona iba odtial-potial,kolko mu kongres povoli.V tom je rozdiel medzi Ruskom a USA.V Rusku totiz na rozdiel od USA,prezident ovlada kongres,teda-Dumu uplne.
Trumpa sa snazia zhovädit za kazdu cenu samotni republikani preto ,ze sa ho ich elity boja ako cert svätenej vody.Robia to za vydatnej pomoci demokratov toho isteho razenia-ma to svoje priciny.Vedia ,ze to znamena koniec ich safarenia a delenia si kseftov.Jeho prejavy skresluju a vyhlasenia vytrhavaju z kontextu.Je to clovek ktory si sice nedava pri prejavoch servitku pred usta ,ale jasne vie co chce!Ked sa do niecoho pusti ,tak to aj dotiahne do konca-na rozdiel od politikov typu Obama.Tiez samotny fakt ,ze je niekolkonasobny miliardar poukazuje na skutocnost ,ze jeho podplatitelnost je takmer nulova-taktiez na rozdiel od politikov typu Obama ,alebo Putin.