Lavrov: Obama zavádzal ohľadom dôsledkov riešenia krízy s Iránom
Pan alebo lepsie sudruh Lavrov zasa operuje s trikmi na ktore ho za ZSSR dokonale pripravili-tak ako jeho sefa dostojnika KGB Putina.Obama (aj ked nemam rad toho saska)toto prehlasil este v case, ked sa este Putinovemu Rusku ako tak darilo predstierat demokraticku tvar svetu!Situacia sa vzhladom na agresivitu sucasneho vedenia v Moskve dramaticky zmenila!Voci terajsiemu Rusku sa treba branit sudruh Lavrov!Vy sami ste si tomu na pricine.To nie je zavadzanie-to je reakcia na vase spravanie.Kazda akcia vyvola reakciu-to plati aj v politike!