budes sa mozno cudovat ,ale aj ja s Cezarom suhlasim.Iba ,ze za prve :presvedceni komunisti boli aj za tzv.socializmu iba tak na platenie clenskeho inak boli uplne v rukach prave tej druhej skupiny -teda karieristov.Prave ti karieristi a nie presvedceni komunisti(ti totiz na veducu ulohu v strane schopnosti ani nemali) predstavovali komunisticku stranu!Teda ti boli a su tymi mnou myslenymi bolsevikmi.Prave ti sa aj po prevrate zasa vratili do svojich flekov z prezlecenymi kabatmi a to uz ako clenovia "Verejnosti voci nasiliu "a potom z toho vysleho Smeru.....


