Vsetci vieme? Ty a par smerohlasoprdov ste vsetci?Neboj sa skorej skonci v base tvoj boss ako Mikulec!
Vsetci vieme? Ty a par smerohlasoprdov ste vsetci?Neboj sa skorej skonci v base tvoj boss ako Mikulec!
Lebo za Prdelinyho este nebola corona a on tak isto ako Fico nic z toho vtedy ako pises tretieho najvyssieho rastu nic okrem napchavania si vlastnych vreciek neusetrili na horsie casy ktore tak kruto v podobe corony udreli.Matovicova vlada bola doslova hodena do horuceho kotla bez pristupu k vode ktoru ti dvaja zlodeji boli povinni pripravit.Nepripravili ju,lebo ju pouziili do svojich (nasich) ludi.....
Ooo,teba je skoda.Ved ty si druhy Nostradamus.A ja sa z tebou stavym ze budu dalej a ked nebudu rozkradat tak ako smeraci a hlasosmeraci tak ani base neskoncia.
O tom rozhodne nastastie najvyssi sud a nie"vy"!
Po tomto rozhodnuti je k tomu o krok blzsie.
Dakujeme my sme vedeli co robime.,aj ked sa to imbecilom nepaci.
Pre ake"Slovensko"?Pre smeromafianske mozno. ..
Igor ides.Velmi spravne.Konecne ste si uvedomili,ze proti smerohlasackej mafii sa inac nepresadite!
Nemusis,nikto ti nebrani aby si odisiel ked nechces!
Iste,iste ibaze takych je v kazdej dopravnej nehode s takym koncom vela.Ale ako priklad pre gaunerov je to dobre....
Ja vidim hochstaplera iba toho co tu vlastne ako on sam povedal v 2014 uz ani nemal byt.
Tak za prve hnup bol tvoj otec,ze ta spravil a za druhe si mudry ako Pelegriny ten vie tiez vsetko lepsie bez toho aby to mohol niecim potvrdit.
Ty vies co bolo v nemecku a v taliansku v case ked s tebou tvoj dedo este ploty ocuraval.Akurat ty!
Odporúčame