Prorusky kreteni musia otvarat sampanske....z bachmutu su ruiny....teraz tam bude sveta zit v tom ruskom mieri
Prorusky kreteni musia otvarat sampanske....z bachmutu su ruiny....teraz tam bude sveta zit v tom ruskom mieri
Rasisti chcu spet cccp a vsetky byvale socialisticke kolonie....smrt rasistom!
Rasistom sa nedari....velmi ale velmi maju chut hodit jadtove bomby na ukrajinu....a maju obavy ze z toho dovodu pride jadrovy utok na rusko....preto predom kricia a varuju...obavy su na mieste
good news...go on:-)
..nie je o čom rokovať..načo sú dobré takéto články?
Russaci majú omnoho väčší problém než bývalý kupci ich ropy :-)
Gratulujem švajčiarom k postupu...
pani Marinová..FYI.....Sláva USA!!!Sláva Ukrajine!!!
..nechutí vám HIMARS...dostanete dupľu :-)
Wagnerovci---Prigožin...ruský fasisti
..všetci ruský vrahovia budú popravení!!!
..asi to nebude len o tom že mal dostať nejaký úplatok...týto chytráci v tom vedia chodiť...
..radšej sa toho nedoži ..a nebudesš mať strach
Sláva Ukrajine!!!..inej cesty niet...ruský fašizmus musí byť zničený!!!!
a ja že rusi bojúju za rodinu za cesť za boha a že sa len bránia..bazmek ..
jediné o co sa NATO snaží je vyhanť ruských fasistov z Ukrajiny--pred tým ruského bratského národa
Odporúčame