...co tam vyzera lepsie?....vobec si to nemyslim....jedinym dovodm je ze si nedali ukradnut vlastny priemysel a polnohospodarstvo, ako sme to urobili my pod vedenim chrapunov...Havla, MikLÓŽA jeho kuceraveho kumpana....alebo mas na mysli tie zelene kravickami vypasene kopce.....v alpskom predhori....


