...a ešte púšťal trapnosti ako si to studenti sami zorganizovali....ani sam neveril tomu co hovori....v divadle byva presvecivejsi....
...a ešte púšťal trapnosti ako si to studenti sami zorganizovali....ani sam neveril tomu co hovori....v divadle byva presvecivejsi....
Vivat Slovaci!!!!.... tesim sa, ze vacsina ludi ma rozum!... a tejto trapnosti sa nezucastnila...
(pisem este raz lebo vcera mi to bolo vymazanae)???
Zaujimave je, ze na tvorbe tohto miniclanocku sa muselo podielat tolko autorov a agentur .-)))))))
Vivat Slovaci!!!!.... tesim sa, ze vacsina ludi ma rozum!... a tejto trapnosti sa nezucastnila...
...teraz rozmyslam....CLOVEK?
...clovek ako ty ma nemoze urazit....
...bez zmluv, zadarmo dal USAkom krvou sovietskych vojakov skropene polia našich aj sovietskych ludi.... teraz sa uz z neho cely zapad len smeje!
:-)....chudoba cti netrati hovori sa ...v preklade pre teba....niekto moze byt na tom aj zle aj tak sa diablovi nezapreda
...pozri sa na seba v zrkadle, ak sa ti nebude zle pri tom pohľade a potom budeš vedieť ako vyzera diletant!
...+++ určite nie ...bude potrebovať aj inventúru!
...:-))))) snažíš sa ale nie od srdca ....od peňaženky ti to ide
...a ty mas za to, ze za toto moze Fico....nejako zabudas na to, kto tento stat roz-drbal a rozpredal....Mik=lož s cigošom
Zatial stale verim, ze rozumni rodicia to svojim detom rozumne vysvetlia preco tam nemaju chodit a rozumne deti si sa nad tym zamyslia a takej stupidite ako je tu organizovana sa vyhnu!
Zatial stale verim, ze rozumni rodicia to svojim detom rozumne vysvetlia preco tam nemaju chodit a rozumne deti si sa nad tym zamyslia a takej stupidite ako je tu organizovana sa vyhnu!
Somári zostanú vždy somármi!.....nech sa paci bežte povzbudit dalších...NIET divu, že to v tomto state tak vyzera!
...z môjho pohladu aj Benes bol spojenec Hitlera, lebo po Mnichovskej zrade (ti co ju spachali boli tiez Hitlerovi spojenci) sa ani nepokusil branit Ceskoslovensko hoci bezni ludia na to boli pripraveni a dokonca aj Sovietsky zvaz ponukal pomoc!!!!!....takze?
...čo sa im nepačí....kym našimi koncesionárskym platbami dotovanu RTVS ovladaju proamericki gangstri, tvariaci sa ako anjeli tak je všetko ok!?
...čo? ....chcu od Brexitu uskočiť? :-)
Odporúčame