...nikdy sa mi Kaczynski nezdali extremne inteligentni a v tomto pripade sa to plne potvrdilo....pred rokom 2010 sa vztahy Polska a Ruska znacne normalizovali....urcite Rusi nemali zaujem o to, ze na ich hranicia stoja americki vojaci pozvani polskymi sialencami...lietadlo den pred padom stalo dva dni na letisku v Prahe Ruzyni pri prilezitosti navstevy ohavy v Prahe... v tom case sa uz presne vedelo, kam lietadlo na dalsi den v soboru poleti...pri tom ako su ludia uplatni.......

