... Pravda to prekrutila... Ministerstvo obrany oznamilo, ze teroristicky utok nie je hlavna vysetrovacia linia....bolo by divne, keby to zatial bez dokazov tvrdili.... !!! Myslim, ze cele Rusko a nielen ono ale aj vsetci sudni ludia sveta su v soku a keby nieco take oznamia bude to chciet konkretne kroky.... Je to utok an armadny zbor Ruskej federacie... nie vyvedenie holych Pusy Riot ( ci ako sa pisu ) z kostola!


