.... Krasne si to napisala.... Tak to bolo v mnohych rodinach opat je a bude to stale horsie ... ak sa to normalni ludia nepokusia zmenit!
.... Krasne si to napisala.... Tak to bolo v mnohych rodinach opat je a bude to stale horsie ... ak sa to normalni ludia nepokusia zmenit!
...ale mam za to, že ľudsky pristup lekarov k chorym by nemal byť spoplatňovaný!!!!!
...asi sa Europa nesprava ako sa patri, ked sa nam sem blizia komare, ktore sa tu bezne nevyskytuju....ale v Brazilii su uz na ustupe..https://dennikn.sk/minuta/443616/?ref=mpm Asi sa Brazilia polepsila (ako sa jej to podarilo?) :-)
...naloz bola pod sedadlom, ale policajti to maju problem oznacit incident ako teroristicky utok ????
.... :-) ked utekali dzihadisti pred bombardovanim, tak im robilo cesticky a teraz ich "vyhostilo"... predpokladam, ze spat do Syrie a 250 usakov ich ide chranit!
...nesuhlasime so ziadnym dalsim pausalnym poistenim...kto chce nech sa poisti komercen...sluzby, o ktorých sa tu hovori ze by si mali ludia poistit....nech si kazdy riesi individualne!
...a to, ze si dovolil spajat tento terorista č. 1 sucasne Rusko vo vedeni s Putinom s teroristami je ciro cire chrapunstvo!!!!!
..my potrebujeme silnú vlasť a nie silnu Merkelovu, Schulza, Junckera a USA....lebo my chce´me zit stastne tu na Slovensku!
myslim tym zatknut toho, co sa nesprava ako vyzaduje ich ustava....nikde tu necitam ze by do niekoho vpalili 16 ran ako v krajine slobody policajt do cernosskeho mladika len preto, ze sa mu nezdal!
...treba zase znizit pocet usakov na Kube a bude pokoj!...a maju pravo si robit co uznaju za vhodne na ich uzemi!
HM?....a ktoze ich tam pozyva a kde to vlastne budu? Ci budu zdielat pozicie s teroristami?...a podla niektorých sprav su uz Rusom navrhli aby si rozdelili sfery vplyvu v Syrii...vsetci si vieme predstavit ako!....akym pravom??????
... Pozdrav pre kak-tu-sa z BBC: http://www.dailymail.co.uk/news/article-3556…
... Presne...ale zda sa ze mnohi z nich su tupi, nafukani a citaju len "spravne" .... Noviny, ze im to vobec nedochadza..
... a este, toto sa tu vcera niekto pripol, pacilo sa mi to tak to rozdirujem: http://panobcan.sk/marian-kotleba-sme-obcani…
.... Vyzera to tak, ako hovori Pjakin, ze ze idu urobit z Erdogana sialenca, inakby o tom ako aj o inych veciach neinformovali, napr. Ze sa Saudska Arabia vyhraza USA ze preda vsetky obligacievo, co moze privodit krach najprv v USA a nasledne vo svete, alebo: https://www.rt.com/news/340752-australian-mp…
... Nuz zda sa, ze nevies pouzivat bud google, alebo rozum?
...aj. do Cizre by sa mala pozriet ....rok dozadu by ma nieco podobne poteilo... Dnes uz zial od takych tancekov nic neocakavam.... Mali by sa jej Nemci zbavit.... Stary Kohl by to mohol na pR mesiacov intelektualne zastresovat, stacilo by z domu... !
Odporúčame