+++++++++ ZachArovej (velmi sa mi paci) aj tebe...
+++++++++ ZachArovej (velmi sa mi paci) aj tebe...
..., co pre zmenu, ked im nevysla Syria zautocia na spojenca v NATO?
...zabudol si na viac ako 200 tis. Syrcanov!
.... britske lietadla tiez boli bombardovat infrastrukturu Syrie.... aby si mohli klast podmienky pri jej obnovovani?????
.... USA su tak nedockave utokov.... !....aha aj tu http://www.aktuality.sk/clanok/309560/cnn-da… za kazdu cenu chcu najst dovod na pozdmnu operaciu v Syrii!... a rozvratu EU .... Zrusenie Schengenu .... a potom TTIP a sme vseti v EU v..... podobne ako Turecko!
Erdogan uz moze hovorit co len chce....je v ..... a tak statocne sa drzal svojho casu v odboji voci USA.... Nuz ale dobehli ho!
:-))))) reagujem na nadpis! ..... samozrejme ze mali.....to akoze prisli na to teraz?.... NIE AZ TERAZ SA TO ROZHODLI ZVEREJNIT.... lebo im to hraje do kariet!
... Slovenko ma ovela vacsi problem z toho, ze jeclenom NATO AKO ZE JE CLENOM EU!
..... toto je prianie hlavne USA!.... Kazdopadne nie normalnych Europanov.... Aj ked je jasne.... ze momentalne musi dojst ku krachu struktur, aby mohli povstat nove na inych .... spravodlivejsich zakladoch!!!!!!
.... USA su tak nedockave utokov.... !....aha aj tu http://www.aktuality.sk/clanok/309560/cnn-da… za kazdu cenu chcu najst dovod na pozdmnu operaciu v Syrii!... a rozvratu EU .... Zrusenie Schengenu .... a potom TTIP a sme vseti v EU v..... podobne ako Turecko!
...Kto su to syrski aktivisti?.....tí co nicia hospodarstvo a vrazdia v ludi v Syrii? aby naplnili ciele USA?
...tesime sa, ze ich zachranilio ale dufame, ze ich zaviezli tam odkial na more vyrazili!
...a este predtým nez sa tak stane vystúpime z NATO
...mozu si ... !...Je zaujimave, ako sa organizacie a rozne strany (odbory, henti hore menovani...) v priebehu storocia zmenili, z tych co naozaj hajili zaujmy pracujúcich na takých co ich len vyuzivaju na svoje osobne (pripadne skupinove ciele (vydieranie sestriciek dohodou o solidarite s pokutou 3 300 EUR)....
Odporúčame