Čím viac pošleš,tým lepšie.
Čím viac pošleš,tým lepšie.
Máš pravdu,zanikne aj zlepenec nazvaný EU.
Tak nekúr plynom a nevoz sa na aute.
Rypák tam začala pchať Amerika,keď rozoštvala Ukrajinu s Ruskom.A teraz jej táto situácia vyhovuje.V prvom ra de zarába na vojne.V druhom rade oslabuje Rusko bez svojich vlastných strát.Ale veď toto robí dlhé roky po celom svete.
Amerika vie ako zarobiť na vojne.
Áno,lebo väčšina svetových finančníkov sú židia a tých si nechce pohnevať ani najváčší svetový hegemón USA.Ukrajina je pre nich len spotrebný material.
Keď chceš dať tak daj a neosie.aj tu iných.Je to každého osobná vec.
Od roku 2004,keď sme vstúpili do EU,ľudia utekajú počas všetkých vlád.
Takže podľa teba Amerika môže používať hocijaké zbrane,to je v poriadku.Keď ich použijú iní tak to v poridku nie je.Máš dobrý meter.
Aj Južný Vietnam veril USA,a kto tam používal Napalm,kto tam používal Agent Orange.Rusi to veru neboli.
Keď nám tie krajiny NATO.tak chcejú pomáhať,kde je ten sľúbený Patriot,kde sú tie americké stíhačky.Odzbrojili sme sa a máme vieš čo.A ja nepíšem ,že Nato poslalo všetky zbrane,ja píšem že Slovensko sa odzbrojilo a náhrada, ktorá mala dojsť z NATO stále nechodí.
Pribrzdený si akurát ty.Ty si napísal krajiny NATO si nechávajú zbrane pre seba.Tak sa ťa pýtam aké zbrane nechal Naď pre Slovensko,keď nemáme vlastný systém PV0,s lietadlami to je tiež slabé a o inej technike nepíšem.A sľuby NATO že nám dodajú za to inú techniku?Ano mali nám najskôr dodať novú a potom sme sa mohli zbaviť starej.Tak tu nepíš o niekom že je zabrzdený.
aby sme vedeli,čo nám tu ešte zostalo,okrem toho čo sa poslalo na Ukrajinu?
A teraz nám napíš,aký systém PVO máme teraz na Slovensku?Aké lietadlá a kolko máme teraz vo výzbroji?Ale nepíš o tých čo máme sľúbené.
Never tomu Amerika tam bude medzi prvými.Aj teraz s nimi obchoduje.
Táraš ty nevidíš,čo sa tu deje?
Ty tomu dementnému starcovi nesiahaš ani po členky.
A u nás,alebo v Čechách sa šport nepolitizuje?Kde žiješ keď to nevidíš čo sa tu robí?
Ja som za základnú vojenskú službu,ako bola v minulosti.Nemusela by byť dva roky,stačilo by rok alebo pol roka.Aspoň by sa mladí naučili nejakej disciplíne.Lebo veľa dnešných mladých nevie od radosti čo so sebou.Tam by ich trochu priučili.
Amerika má okolo 900 vojenských základní po celom svete.Koľko ich má Rusko?