UF. To naozaj bude revolúcia väčšia ako v roku 1918. Ešte vy som poprosil uviesť aká že to bola v roku 1918 v Rusku revolúcia?
UF. To naozaj bude revolúcia väčšia ako v roku 1918. Ešte vy som poprosil uviesť aká že to bola v roku 1918 v Rusku revolúcia?
Si fakt taký TUPEC, tak nevpustili? Len tak bez následných ústupkov? Alebo ústupky potom robiť nemuseli? Ty a šach. Teba aj pešiak zo šachovnice nakope či už z logiky, alebo všeobecných znalostí.
Kto ti povedal, že mienim debatovať s IGIOTOM a KISKOúdikom? Ty sa bav so seberovnými, "inteligent" s dvoma VS z NDR robiaci ochrankára " dobrému anjelovi - prezidentovi SR v roku 2019, či predsedovi vlády SR v roku 2020. Kapišto?
Mimochodom zase si sa sám nakopol do zadku. Ale prečo neprídeš na to ani keď si urobíš ďalšie dva VS hoci aj v Júeseseej. Pupušššššššššššššššššško pááááááááááááááááá.
Však vravím, keď dospelí debatujú zalez, aj tak nerozumieš téme. Pááááááá ty s dospelými deťmi a s mozgom na úrovni piataka ZŠ. A nezabudni ďalej v zmysle pokynov z oplotenej okydávať. Veď ty vieš koho.
Prečo by som mal tebe odporúčať koho máš voliť, keď pri tvojej stupidite by to bolo aj tak bezpredmetné. Teda to je ten dôvod, prečo som ti to odmietol uviesť a nie ten, čo si si zase vyfabulovala. Mimochodom ako aj to, že všetci čo nevolia Oľano, volia Hlas, či PS. Ale aby si si nemyslela, že ťa nemám rád. K tvojej druhej požiadavke - Ivermektín. Ďalšia naivita vrcholného stupňa. Chcieť to od niekoho, kto tento liek zadžiaval na hranici doslova hraničí s otázkou, či si sa zrazila s koňom. Za toto moja milá pôjde Heger aj so svojím duchom svätým kňučať. Liek povolený k užívaniu on si dovolí zadržať a vracať z hranice doktorom, ktorí ho chceli na liečbu, tiež osobám, čo si ho sami zháňali ? FUJ, Leopoldov čaká. A tak by sa dalo v tvojom "čo chcem" pokračovať. Nabudúce pobavíme o Sputniku5, či už ním nepichajú myšky, ty naivná myška?
UF a nazreli tomuto "najvýraznejšiemu" opozičnému poslancovi aj do slíp? Lebo jeden nikdy nevie Alebo mu ich prezrú až v Dojčlande. Alebo mu aspoň stopli Net, keď už ho mučili tou "spánkovou depriváciou. Lebo ja by som mu ho stopol, nech sa chudáčik nedeprimuje na Nete a pospinká si.
Čo ťa do toho, koho ja budem, alebo nebudem voliť. K tej tvojej požiadavke k Oľano ohľadom mieru som ti jasne vysvetlil, ako to s mierom a Oľano je. A ty tu niečo o snívaní a o naivite ?Ty fakt o realite nemáš ani šajnu a z tej politiky ti preskakuje.
Pre arzenika.
Na čo sa pletieš do debaty, keď diskutujú dospelí? Téme nerozumieš, argumenty nemáš. Aha ty musíš, Pokyny z oplotenej nepustia. Tak tu klam ďalej.
Samozrejme, čo by si aj dal, keď odpovedať nevieš a si v koncoch
Mimochodom toto bolo čo? Vzor slušnosti? ??? Je ti zle? Potrebuješ RZP? Čo to tu bliakaš?
Vravel som ti: požiadaj o vpich do žaluďa, nie medzi oči.
A obdobných tvojich príspevkov máš viac ty arogantné bezargumentačné tupelo.
Odporúčam načítať video Antimajdan, alebo Korsúnsky pogrom a bude ti jasné, prečo Krym tak rýchlo zdupkal spod Ukrajiny. Už aj tam by bolo asi 13 000 mŕtvych.
Tie americké rakety v Taliansku a Turecku, boli aké ty "šachista". A v čase, keď išli sovietske rakety na Kubu, už boli tam tie americké, či nie? No keby stupidita lietala, ty nikdy nepristaneš. Vraj šachista. Určite neovládaš ani rošádu.
UF, nepoučuješ, ty LEN všetko vieš.
Celý pandemický rok sa darilo ochrániť zraniteľných klientov špecializovaného zariadenia od koronavírusu. Paradoxne, zákerné ochorenie si k nim napriek všetkým opatreniam našlo cestu až po prvej dávke očkovania.
.Teda otázočka tebe, čo nikoho nepoučuješ, ale všetko vieš. Prezraď odkiaľ vieš, že bol niekto už infikovaný a až potom očkovaný?
UF. Ale sa tu rozbesnela zase svorka psov platených americkou ambasádou. Pritom Putin podpísal len t, čo mu národ odsúhlasil v referende. Hlavne že my žijeme v "demokratickej" EU a hlavne SR, kde dopredu avizujú vládni politici, že referendum nech si dopadne ako chce, aj tak pre nich nie je záväzné. Želám V.Putinovi pevné zdravie a nech je prezidentom ešte veľa veľa rokov. Lebo je rozvážny ,inteligentný politik a počas jeho vlády Rusko je zárukou mieru pre celý svet.
UF. Chcieť mier a voliť Oľano vo vedení s NAJ vojnovým štváčom Naďom ? Tiež čo si myslíš, prečo TT psychopata prvá cesta viedla na oplotenú v Ba? To bolo ako o mieri? To mi z tvojho blogu stačilo, na ostatné som ti už vieš čo. Mimochodom, raz som ti písal. Ak chceš, aby tvoje blogy čitatelia čítali do konca, tak nech nie sú také chaotické /skáčeš z témy na tému/, zbytočne dlhé a často sa v nich opakuješ, točíš dookola o tej istej veci. Páááááááááááááááááááááá.
Dobrý názor, len doplňujem, že dúfam, že do volieb sa ešte spamätajú národnostné strany a spoja sa. Republika by ich mohla zastrešovať.
Najprv nejaký Čekan, teraz Vasky, UF ty si teda naozaj zúfalá. Otázočka, Sulík už nie je tvoj GURU, teraz kopeš za psychopata z TT? A čo bude v lete? Zase niekto iný. No máš ty veru pekný chaos v tej svojej malinovskej gebuľke.
Ty si prečo myslíš, že s kreatúrou tvojho rangu mienim komunikovať? Ty si tu len na to, aby si z teba robili iní prdel.
Ľavica rozhádaná, myslí si, že ráno sa zobudí a urobí revolúciu, len nevie s kým…
Pravica neexistuje, len spolok pätolízačov a riťolízačov Západu…
Národné sily si merajú pipíky kvôli egoizmu a na občanov každý ser… z vysoka…
UF, ale si pritvrdila. Ale v pohode, veď je to pravda. Za blog plus. Tiež plus zato, ako si vytočila to IGIOTA, KISKOÚDIKA Pupuššššššššška.
V Špecializovanom centre sociálnych služieb v Stropkove, ktoré patrí pod sieť nemocníc Svet zdravia, po prvej dávke očkovacej látky zistili koronavírus u 66 klientov. V zariadení je 69 seniorov. Trinásti z nich už ochoreniu podľahli.
V polovici februára PCR testovanie potvrdilo ochorenie COVID-19 u klientov a zamestnancov centra, v ktorom sa starajú o pacientov s veľmi vážnymi diagnózami. „Celý pandemický rok sa darilo ochrániť zraniteľných klientov špecializovaného zariadenia od koronavírusu. Paradoxne, zákerné ochorenie si k nim napriek všetkým opatreniam našlo cestu až po prvej dávke očkovania.
STROPKOV JE NA SLOVENSKU ty bratislavské TUPELO bez očí a súcitu.
Óóóóó pááááááááááne, ďakujeméééééééééé ti...........................
Odporúčame