Len plus, ale tu pôsobiaci agenti júesesej teroristu ťa zvozia jedna radosť.
Len plus, ale tu pôsobiaci agenti júesesej teroristu ťa zvozia jedna radosť.
No nebol, nebol, ale prečo? Lebo ho nezobrali? Či stále len chodil po kostoloch? Lebo ako SZMák sa veľmo neaktivoval. A na jeho papáááááááá bonzáčika nambr van.,ty eurohnida a natošpinka si zabudol ? Po tých kostoloch pri takom bonzákovi ako bol on určite nechodil, teda mi vychádza, že ho nezobrali.
Ty si čítal o nejakom ohováraní, sa ti ešte snívalo o 8.32?
Latov tomu šašovi z USA povedal jasne čo robia a čo sú, povedal mu to vari za chrbtom?
K tomu ekonomickému trpaslíkovi len toľko, Nie je to Rusko, čo si aj služby prostitútky dá do nákladov. Tiež obyčajnú zásuvku v dome vymeniť za 200 doláčov. Potom sa ti tie ekonomické údaje "krásne" vykazujú.
Čo vám zase slniečka prestitútske nie je jasné. To vám všetko treba vysvetľovať po lopate? Tak počúvajte. Západ stráca vieryhodnosť, darmo sa to snažíte stočiť na nejakú diktatúru a kritiku od EU, médií aj domácej opozície,
Vyzerá to tak, že Rusi prestali s USA vychádzať ako s partnermi a začali s nimi jednať ako si zaslúžia. Ako s agresormi a vrahmi.
To by musel pustiť perie jeho podriadení. A to pochybujem, tí radšej do basy pôjdu aj za neho. Potom ešte môžu dúfať, že ak politická situácia sa zmení, dostanú milosť.
Vieš vysvetliť o čom ten tvoj pako Kíííííííska točil počas stretnutia v Košiciach, keď vyhlásil, že 126 miliónov obyvateľov VB bolo počas hlasovania o Brexite ovplyvnených ruskou reklamou? To to ten hlupák naozaj nemá v hlave v poriadku?
Pupuško ideš.
Alebo vieš len točiť na HS že volíš za prezidenta Kotlebu?
Veď si predsa Kískova ochranka, hovorkyňa, predkožka aj konečník.
Oprava pre teba truhlíček.
No priznanie už bolo, alebo nevieš, ako účinná ľútosť funguje?
Neukázalo, truhlíku čo nevie čo je Rošáda. 5 rozsudkov NS, nič? A to išlo iba o tie ktoré pre odvolania kIiskoúdov skončili na NS. Uznesenia vyšetrovateľa o zastavení TS z dôvodu uplatnia účinnej ľútosti policajtovi nehovorí nič? / Ty a policajt, asi na PPU ak máš také právnické vedomosti, HAHAHA/ Že sa aj teraz vedie TK nariadil GP, či nie? No priznanie už bolo, alebo nevieš, že účinná ľútosť funguje?
Tie úroky boli o hodne vyššie ako bankové, ale tebe o tom škoda niečo písať. Vraj na to tu nikto nechce odpovedať, ty si sám truľo zase nevieš nič zistiť?.Nevieš ani to, že aj v súčasnosti takto Kiska podniká v ČR? Tiež že tam už počas prezidentovania schytal pokuty za úroky? Čo ty vôbec vieš? V prípade Matoviča to skončilo fiaskom? HAHAHA. Kto mu to vymazal u daniarov? Ani to nevieš? Nevieš ani o milióniku za lietadielko? Nevieš ani o prepise pozemku na katastri na Kííísku za 2 dni? V sobotu a nedeľu? Nevieš že KPZ neobsahovala ani číslo LV? Čo ty truľko vôbec vieš? NIČ,len trolkovať?
Asi tak a aj o to, ako dostať Kotlebu mimo parlamentu.A na to aj pôjde.
Prečo? Aj ty si z Progresívneho? Ak nie daj koľko a od koho má táto spiaca princezná prachov na kampaň. Tiež prečo je toľko preferenovaná v tých "správnych" médiách. To bude zadara, nebude im to musieť následne splácať?
No ideš, alebo mi ťa má byť len úprimne ľúto?
Presné a vvýstižné Adelka.
Presne, ale slniečka budú tvrdiť, že Soroš je svätý. Veď aj musia, nesmú podrážať svojho zamestnávateľa. Tiež budú popierať aj to, že Soroš bol za Mečiarovým pádom, k čomu a mimochodom priznal jeho naj kamoš v SR sám mistr Šimečka..
Keby si Danko viac rozmýšľal, tak pochopíš, koho tvoja partaj podporí v prezidentských voľbách. Ale ty miesto toho dokážeš len vyplakávať, ja ti radiť nebudem
To by provokatér musel mať splachovací záchod. On chudáčik akurát môže zaliezť do žumpy, odkiaľ vyliezol.
A budú ho ťať a rezať kým sa neprizná.
Však o nich o eurofašistoch Salvador písal, si nepochopil?
Máš pravdu. Vytiahol na neho aj úžeru /cca 20 000 exekúcii/ a ono sa ukázalo, že je aj zlodej pozemkov v spojení s mafiou, daňový podvodník a spreneveriteľ štátnych peňazí. No čo už. Podporuj ďalej vojnového štváča a podporovateľa nacistov.
Bol si aj Kísku, keď sa objímal so supernáckom Porošom? Lebo vtedy bolo treba, kde si drichmal? Na Smetisku, čo Nočníku, ty "ELF"?
Čítam tu tvoje výlevy, ale ty si odporuješ ako supertrtko.
Odporúčame