V roku 2025, do akej EU, tá ešte bude? Lebo pri tomto vedení silne pochybujem,hahaha.
V roku 2025, do akej EU, tá ešte bude? Lebo pri tomto vedení silne pochybujem,hahaha.
Stanko si hviezda. Pozrel som si celé video a len pochvala. Perfektné čítanie hry, hra v pohybe a v priestore /kľučky v priestore ktorými si nepustíš hráča k telu, zrýchlenie, aj krytie telom lopty a čítanie hry pri obranných zákrokoch/zachytávanie prihrávok súpera/.
V mnohých činnostiach si už teraz lepší ako Marek. A ten je veru tiež perfektný až na to zrýchlenie a obrannú činnosť.No on má lepší nos na góly, ak sa aj v tomto zlepšíš, v Celte dlho nebudeš. Síce možno, že aj bez toho nebudeš.
Potom čo dáš tu o Kíííííískovi a jeho ogrcanom lietadle. Podotýkam čistené za štátne, hahaha.
Kdyš to sečteš po krajích, čo ti asi vyleze. No jenom že si nebyl dlóóóóuho u svého psychouše, co?
Ale snažíš, špiníš Zemana.Pričom tie tony špiny čo kydajú médiá na Zemana nevidíš.
Troška to máš popletené.
Ale možno máš pekné ústa na o............, hahaha.
Keď Soroško pôjde do pekla, ty sa to dozvieš tak, že ti nepríde výplata slniečko.
Stále ti chodí, tak neboj.
Toto máš z príručky z oplechovanej, przniteľ?
Takých odkazov z druhej strany by som ti tu mohol nahádzať tiež, neviem načo sa snažíš.
Vidíš aký si ty nevzdelaný i.............
Marián Kotleba varoval Janukoviča pred náckami z Majdanu. Ale to by si musel aj mať niečo iné v tej eurofašistickej kotrbea nie len kopou hnoja.
To vám slniečkám na ňom vadí, že je za referendá o výstupe z EU a toho náckovského spolku NATO, či?
S tvojím príspevkom len súhlas.
No len ťa poopravujem, že naša tlač informovala ešte o nejakom 50 humanitárnom konvoji. Potom prestala o nich informovať. Pochybujem, že Rusi ich prestali posielať, len naši prestitúti majú zrejme zákaz o tom písať. A to je už pekných 1.5 - 2 roky dozadu.
Ešte k tvojej obdive "nášho prezidenta všetkých občanov".
Je to oen úžerník, daňový podvodník, klamár, torý zadara prišiel k odcudzenému pozemku, vojnový štváč zastrčený v anále oplechovanej, spreneverník peňazí z rozpočtu SR a zrejme aj zagrcaný opilec.
Ideš pupuš, veď pre teba uznesenie polície a rozsudky súdu nič neznamenajú. Lebo čítal som tvoje šplechy dole,hahaha.
Áno začala Drahoško, ale už veľmi dávno a to proti Zemanovi.
A ty neklam že nie si za migrantov, lebo teraz len svoju rétoriku mierniš.
Vraj v rámci EU, ale ako tá slávna EU túto otázku rieši. Schengen existuje len v MR a stále v EU sa o tejto otázke viac kecá ako robí.
Kto z nás je pribrzdený, by sa dalo dlho diskutovať, ale za to mi nestojíš.
K tým dotáciám. EU dotuje poľnohospodárov preto, aby boli konkurencie schopný, či nie?
Teda ak by neboli Rusi by si jednoducho kupovali potraviny inde, kde by ich dostali lacnejšie.
A svojimi sankciami nás oni udreli na najslabšom našom mieste. Príkladov bolo veľa, nadprokukcia ovocia, mlieka, mliečnych výrobkov, mäsa, atď. Čo sa následne stalo. Trhy nové minimálne, zväčša zníženie produkcie, asi tak.
Teda akurát si priblblá EU zase strelila do vlastného zadku, kde by zrejme trebalo streliť aj takým kekonómom ako ty.
Mimochodom, kedy sme to vstúpili do EU a ako je percentuálne dotované naše poľnohospodárstvo po tých rokoch, oproti západného. Veľmi "poctivá politika" EU voči SR.
Súhlas, len doplním, že aj svojím pretriasaním sa v rôznych dúhových pochodoch.
Tiež v poslednej dobe aj pokusmi presadzovať svoju ideológiu v školách.
Skrátka nielen nechuť, ale niekedy až hnus.
No daj, ako EU dotovala Rusom potraviny ty Dabagóg, alebo zase len brešeš.
Na tie tvoje proamerické bludy čo tu púšťaš sa neoplatí ani reagovať.
Zase si ani nečítal článok, len tu potíš chobotiny z príručky z oplechovanej.
Keď ti aj niekto tu hodí argument,ani nevieš zabrechať
Si len obyčajný chudák, hahaha.
No obviniť Pravdu z toho, že je ruský trol. Skrátka vyhrávaš., toto bol výrok na magora roka. Zatiaľ, no snaž sa ďalej, určite sa prekonáš, hahaha.
Nevieš čítať, Čína a Rusko.
Ešte nejaké priblblé otázky?
Idete Miki a Ivo.
Doje............ ste Slovensko, na rade je Ukrajina, hahaha.
Odporúčame