Načo, načo. Podľa teba nerozhodli?
Neúčasť na referende nie je seriózne rozhodnutie?
Načo, načo. Podľa teba nerozhodli?
Neúčasť na referende nie je seriózne rozhodnutie?
Koho, mňa, či Matuľka ?
Ja som písal o inej slušnosti, či?
Ale ako kamoške ti opäť dávam plus.
Zatiaľ, mistr chlap, či?
Ty nie si oponent, ale provokatér. Teda nehádžem perly sviniam a tebe odpovede. Vyber si z toho čo chceš.
Toto bolo najkrajšie odfajčenie, aké som tu čítal.
Len či ho "Bon Jovi" - snehuliačik" pochopí.
Však som ti chumaj jasne napísal, že to sú pekné výsledky. Nevieš čítať?
Len obhajovať tu že liek ktorý v roku 2006 zaregistrovali a až v roku 2017 sa ku nám dostane je scesné. Vieš koľkým mohol pomôcť keby tu bol napr. o roku 2008?
Tiež neviem čo to má spoločné s blogom čo si dal. Prečítal som ho, je tiež pekný a čo?
Ani tak si a nepresvedčil, lebo neviem čo má s témou spoločné. Teda už neotravuja radšej si zisti koľko bolo amputácií u pacientoch s cukrovkou v posledných rokoch. Potom si odpovedz.
Keby sme mali ten liek, museli by byť?
Už aj ja, ale kto tu vypisoval, že ja som slušne vychovaná, mám ti to nájsť?
Ale že som
- ťa aj pochválil za blog
- skritizoval tvojho "kamoša"
si si nevšimla, či?
Typická ženská,či?
O čom zase točíš, pochopia? Takú ti miesto pochopenia tresnú, že tu hneď prestaneš vypisovať tie svoje "múdrosti".
Zaves sa s nimi na Devanu, aj tá ťa už má na háku.
To myslíš tú demokraciu,keď v slovenskej fabrike makáš na tej istej práci za polovičnú mzdu?
Alebo nedajbože tú, keď žerieme potraviny za tie isité ceny a tie isté značky v inej "lepšej" kvalite?
Dík za takú DEBOKRACIU, neprosím, žer si ju ty.
Keby len rusofili.
Vypadá tu že skoro všetci občania SR majú s tým problém,či?
1997 - referendum o vstupe do NATO- výsledok
Otázka
1. Ste za vstup SR do NATO?
2. Ste za rozmiestnenie jadrových zbraní na území SR?
3. Ste za rozmiestnenie vojenských základní na území SR?
4. Súhlasíte, aby prezidenta SR volili občania SR podľa priloženého návrhu ústavného zákona priamo?
Účasť - 9,53%.
Máš tomu problém porozumieť?
Amícke truľko.
Pekné výsledky,ale neviem čo to má spoločné s tým, že v roku 2006 na Kube zaregistrivali liek a v rou 2017 ho budú dovážať na SR, Tiež sa mi zdá, že to nebude jasné ani tým, čo im napr. pred rokom aputovali končatinu. Alebo myslíš že pochopia pokroky v liečbe cukrovky ohľadom oslepnutia, alebo enkapsuláciou pankreatických ostrovčekov?
Ty si aký debílek?
Si zabudol na 2008-2009?
Požičiava iba bohatému, no ty musíš byť teda riadny exot. Hranol ako vyšitý
No pekné výsledky vašej dlhodobej práce ministri zdravotníctva SR.
Zaregistrovaný 2006, na SR 2017.
Tomu sa naozaj hovorí "kvalitná" starostlivosť o pacientov.
Kedysi dávno sme sa učili v súvislosti s kapitalizmom o nejakej špirále.
Ako to vlastne bolo?
Každých 20-30 rokov?
No špirála sa nejako veľmo zatočila, či?
II.
Vygúgli..
UKRAJINA- Korsunsky pogrom. - YouTube
http://www.hlavnespravy.sk/preco-vzdy-u kraji…
Vyjadri, či by si ty ako obyvateľ Krymu zostal v jednom štáte s akou odpornou bandou náckov, ktorá sa realizovala pri Korsúne.
Tiež čo b si chcel, aby ďalších 10.000 ľudí bolo po smrti na Kryme ako je to v Donbase.
Máš priestor diskutujúci, čakám.
"Báchorky pre staré babky."
Bilaterálny dohovor medzi Ukrajinou a Ruskom z 19. novembra 1990 v ktorom strany odkazujú na teritoriálne (územné) nároky, a potvrdzujú nasledovný princíp v dohovoroch a dohodách medzi vládami SNG (Socialistických národných vlád), v ktorom je nevyhnutné regulovať otázku o Kryme cestou medzivládnych dohovorov Ruska a Ukrajiny s účasťou Krymu na základe prejavu vôle tohto národa (krymského referenda).
Krymský parlament prijal 6. Mája 1992 Ústavu Krymu, v ktorej sa hovorilo, že Krym je samostatným štátom v spoločnom zväzku s Ukrajinou. Ústava v sebe zahrňovala body o suverenite a sebaurčení, čiže Krym mohol kedykoľvek zvážiť svoje zotrvanie v spoločnom zväzku s Ukrajinou. Ukrajinci tento stav však dlho nerešpektovali a v roku 1995 ukrajinský parlament zrušil Ústavu Krymu a zmenil jeho štatút na
autonómnu republiku v rámci Ukrajiny.
Vidím, že sa striktne držíš toho, čo si napísal. Nebudeme diskutovať.
Tak nediskutuj a troluj ďalej.
Opolčenci z Donbasu začali na míny cvičiť potkany.
No potom im týchto inteligentných zvierat prišlo ľúto a radšej púšťajú do mínových polí náckov z PS.
Tí sú efektívnejší, majú takí "dobrí" výcvik, že idú vedľa seba aj 2-3. Sú to novodobí "muškatieri" Jeden za všetkých, všetci za jedného a potom , BÚÚÚM.
Devana za blog máš opäť veľké plus. Žiaľ píšeš v ňom iba pravdu.
Sa mi "páči", ako si to tu jeden diskutujúci, meno netreba spomínať zmenil na svoj súkromný schoping prezentovania svojich názorov.
Tiež mi nie je jasné, aké písmenká i mám dať namiesto hviezdičiek v tvojom blogu v slove, kde ich máš.
Alebo žiadne?
No kočka potom si musela riadne vypeniť, či?
Ale aj ženy občas môžu mať svoje "pekné dni", či?
Držím ti palce pri písaní ďalších blogov.
To asi aj tvoj nemenovaný diskutér. Veď kde inde by si tak dobre chudáčik pokecal.
Veď ty si ho debílka vyradil na veky vekov.Ani desať životov by mu nepomohlo.
Odporúčame