Ak je len polovicu pravdy na tom, čo si tu dal a pritom netvrdím že nie, tak je dobre.
Hitlery patrí do basy a Lutjanko na psychiatru. Toho neber vážne, on sám nevie čo chce. Je to len Kočnerov a Šulkov vylízavač análu.
Ak je len polovicu pravdy na tom, čo si tu dal a pritom netvrdím že nie, tak je dobre.
Hitlery patrí do basy a Lutjanko na psychiatru. Toho neber vážne, on sám nevie čo chce. Je to len Kočnerov a Šulkov vylízavač análu.
Pupuš, pupušš, pupuššš, pupušššš, fúrik,atď, atď každý tu vie o čom hovorím.Nehraj sa na dementa, to naozaj nemusíš. Všetci tu vieme že ním si.
Pekne sa tu dal ukrajinskú ústavu.
Tak si pozri.
1.To, ale že Ukr. nerešpektovala kryskú ústavu ti nevadí? Nezdá sa ti to ako ich anexia?
Bilat. dohovor medzi Ukrajinou a Ruskom z 19.11.1990 o teritor.-územných nárokoch potvrdzujú tento princíp v dohovoroch a dohodách medzi vládami SNG (Soc. nár. vlád). Je nevyhnutné regulovať otázku o Kryme cestou medzivládnych dohovorov R a U s účasťou Krymu na základe prejavu vôle tohto národa (krym. referenda).
Krym. parlament prijal 6. 5.1992 Ústavu Krymu, kde sa hovorilo, že Krym je samostatným štátom v spol. zväzku s Ukrajinou. Ústava mala body o suverenite a sebaurčení, čiže Krym mohol kedykoľvek zvážiť svoje zotrvanie v spoločnom zväzku s Ukrajinou. Oni tento stav však dlho nerešpektovali a v roku 1995 ukr. parlament zrušil Ústavu Krymu a zmenil jeho štatút na svoju autonómnu republiku.
2. Prečo bola porušená ukr. ústava aj pri odvolávaní Janukoviča, alebo o tom ani nevieš.
Ty sa ústavou sa oháňaš tak ako Ukrajina, keď ti to vyhovuje.
To si naozaj nekompletný?
Ja so myslím že si a poriadne júesesej trolko.
Devana nie je to celkom pravda. Ty si vychovala tak svoje deti?
Ako ťa poznám tak určite nie. A ani ja a je nás tu určite takých viac. To len pupuš mohol svoje deti vychovať ako "hrdých" euróipanov, ale neverím, že on vôbec nejaké deti má. Ak aj áno, že aj vie čo je ich výchova.
Pravdu ale máš, mozgy im hlavne vymývajú médiá "statočne".
Máš pravdu, nik nesmie zabudnú, žeKrym bol anektovaný.
V roku 1995 UKRAJINIU, či?
O KRYME
Bilat. dohovor medzi Ukrajinou a Ruskom z 19. novembra 1990 v ktorom strany odkazujú na teritor.-územné nároky, a potvrdzujú nasledovný princíp v dohovoroch a dohodách medzi vládami SNG (Soc. národných vlád), v ktorom je nevyhnutné regulovať otázku o Kryme cestou medzivládnych dohovorov Ruska a Ukrajiny s účasťou Krymu na základe prejavu vôle tohto národa (krymského referenda).
Krymský parlament prijal 6. Mája 1992 Ústavu Krymu, v ktorej sa hovorilo, že Krym je samostatným štátom v spoločnom zväzku s Ukrajinou. Ústava v sebe zahrňovala body o suverenite a sebaurčení, čiže Krym mohol kedykoľvek zvážiť svoje zotrvanie v spoločnom zväzku s Ukrajinou. Ukrajinci tento stav však dlho nerešpektovali a v roku 1995 ukr. parlament zrušil Ústavu Krymu a zmenil jeho štatút na autonómnu republiku v rámci Ukrajiny.
Teraz si zatlieskaj panáčik až kým nezmodrieš.
Kto teda anektoval Krym, Rusi, alebo Ukrajinci?
na to je ľahká odpoveď.
150 pánom, nebudeme ich menovať aby sa neurazili, takýto trestná zákon náramne vyhovuje. Policajti sa naháňajú za ukradnutými sliepkami a oni si bašujú.
Ešte k tomu majú aj odvahu strašiť nás 100 zakuklenými inkvizítormi.
Samozrejme máš opäť dobrý blog. Pod tvoje slová sa hockedy podpíšem. Keďže takých je nás tu veľa, neboj tak skoro ti polícia -100 zakuklených nakakancov na dvere nezaklope.
Len ma prekvapilo a aj potešilo, že doteraz sa tu nezavesila žiadna tvoja "kritika".
Tebe rozum, ale tu je tu všeobecne známe. Teraz si rýchlo prepni na iné nicky a dávaj si pluska. Aby si mohol myslieť, aká si úspešný.
Pre obdobného primitíva tvojho razenia a tebe podobných stačí len jeden fakt.
Rusko - pottravinoá sebestačnosť nafd 80 percent,
SR 39,9.
Stačí provokatér, či klapačku?
Ak nie daj čísla o oraní.
Viac ako tvoj zamestnávateľ?
Júesesej terorista?
Určite, všetci ti "veríme" bejby.
A v nedeľa Paľka Kaplana porazí od zlosti a bude pokoj AMEN.
Samozrejme blog som nečítal, nefandi si.
Myslíš,že Stanislav41, že Lipšoc tiež sú normálni ľudia? Ja si myslím, že obidvaja sú narcisi až takého rozmeru, že od monštra nemajú ďaleko.A je ich veľa takých. Teda oddeľuj prehnanú sebeláska akú opisuje Devana od tej tvojej z biblii. Je tamrozdiel, či nie?
Ešte jedna úprimná rada. Nevešaj sa už na ňu toľko, začínaš mi pripadať ako jej opustený manžel, či odvrhnutý nápadník,alebo milenec.
Ale je to len rada, rob ako myslíš.
,
Devana už vidím epitaf na tvojom hrobe.
Zomrela, lebo povedala, že bez včielok zahynie život na zemi.
Ďalšia "dobrá" správa pre obyčajné teliatka. Budete veriť len tomu, čo vám my novinári a my politici povieme a basta. Ste takí sprostí všetci /myslím tým teliatka/, že vy neviete rozlíšiť čo je pravda a čo lož, tak vám to musíme nadiktovať a vtĺcť do hlavy my.
Čo by mi to len tak mohlo pripomínať?
Žeby propagandu s pred 89 rokom?
Ale len vzdialene, tá bola. oproti tomu čo sa tu robí len slabý odvar, či?
U nás je to ešte lepšie, Kali sa aj s bandou kkukláčov postaví pred TV a je to aj s "priamym" upozornením. Pozor, lebo basa páni a dámy.
Milý Kali aj tvoj poskok gašpoarko. Začnite stavať väznice, lebo ľudia nie že vám neveria, ale sa vás ani neboja.
Pôjdete za komunistami a ak sa nespamätáte dosť rýchlo. Lebo ľahko sa vám môže stať, že tie basy vybudujete pre seba, blázni čo chcete zastaviť národ a jeho pravdu. Si prečítajte štatistiky, ako klesá dôvera v EU u obyvateľstva. Tiež ako stúpajú preferencie Kotlebovi a pritom nič on preto nerobí, len vy. To by mala byť vaša výstraha.
Ako vieš, že plqtonická?
Ty blogerku uvedenú v článku poznáš osobne?
Vieš aký má život?
Ja ju nepoznám a preto by som si také niečo určite netvrdil povedať.
No zrejme popisuješ vlastné skúsenosti, či?
Ale v jednom máš pravdu, platonická láska má tiež svoje čaro. Len pri spomínanej blogerke si skôr myslím, že nejde o lásku platonickú. Alebo myslíš, že toľko nehy a citu, čo do básni dáva sú platonického pôvodu?
Aby si sa nepomýlil, hocipuci.
Kaliňák, však a zase nezosmiešňuj. O tom ako klesá b sa dalo dlho rozprávať, ale načo. Ty to aj tak nebudeš čítať a ten tvoj šaško gašpárek tomu aj tak nerozumie.
Ale postavte v TV okolo seba 100-vku chlapov v kuklách, nech je aspoň sranda.
Čo je to dávnejšie, nie náhodou od vtedy, keď tu začala široká mediálne podporovaná proti ruská hystéria?
Alebo až od vtedy, keď tá hystéria proti Rusom začala byť natoľko priehľadná, že jej ľudia prestali veriť. Odpovedz si sám.
Jedného génia stratili aj pepíci. Ryjpala do všehio, ktorý sa zapredal prozápadnej bande.
Odporúčame