Slovensko v súčasnej situácii potrebuje skôr stabilitu, ako predčasné voľby. ˇPelegrini by , spolu s Ficom , konečne mali začať myslieť aj na to čo nie je prospešné len pre nich. Pričasto opakovaná " pesnička" sa rýchlo ohrá a stráca na pôvabe.
Slovensko v súčasnej situácii potrebuje skôr stabilitu, ako predčasné voľby. ˇPelegrini by , spolu s Ficom , konečne mali začať myslieť aj na to čo nie je prospešné len pre nich. Pričasto opakovaná " pesnička" sa rýchlo ohrá a stráca na pôvabe.
A čo východniari čakali ? Nedali sa zaočkovať , tak majú plnú 3. vlnu...Teraz sú zase pred očkovacími ambulanciami rady. Neočkovaných , očkovaných na 2. aj 3. dávku...spolu ! 60 mŕtvych denne im dodalo rozum.
Prečo k neexistujúcej križovatke , bez ktorej je D4 nedokončená nepodá vysveteôenie trojnásobný expremier a aj jeho nástupca P. Pellegrini ? Prečo bola,vylúčená z výstavby , a prečo je i dnes koncesionár, ktorý tu má všetky stavebné kapacity nemôže postavať ? Aj súčasný Kollárov minister dopravy hovorí len o tom prečo to nejde a predlžuje to ako sa dá ? Mení za chodu podmienky, konzultuje to s kdekým, vyhovára sa ako sa len dá ?
tuším zas šliapla vedľa - trochu nevhodné ( vyzývavé ) oblečenie na takúto príležitosť. Keď sa chce za každú cenu predvádzať- mala zostať v UK.
a začo má žalovať štát? Že to nestihla ? To potom môžu žalovať všetci, ktorí to nestihli ?
...a prečo by mal testovanie nezaočkovaných platiť štát ?
...trochu nezrozumiteľný článok.
videli sme tú tlačovku - slabý herecký výkon. Z jeho krorkodýlich sĺz si dôchodci nezakúria. Nech predá majetok a vyplatí odškodné.
Je kríza no oni sľubujú budovateľský program . Z čoho a kedy sa uvidí, zaiaľ tisíce malých odberateľov energii čelia krachu súkromného dodávateľa a v´dôsledku liberalizácii českého trhu obrovskému nárastu poplatkov. Bol tu rozhovor sdôchodcami, ktorí v RD platili 7000 Cz mesačne , teraz 37 000 Cz! Na Slovensku prešli automaticky pod ZSE a nedoplatia nič.
Sme práve v Prahe a je zábavné pozerať sa na nadšenie českej koalície strán a straničiek zo seba samých, že podpísali koaličnú zmluvu, aj keď eštenemajú poverenie. ( Ako by u nás povedali - " zlepenca") , ktorý visí na šnúrke od gatí najmenšej a najnepopulárnejšej z nich, kópie kedysi v Európe " módnych " Pirátov (kde Tí českí nechali lode a more ?) , ktorým len dredy na hlave ich insitného promigrantdkého šéfa zostali...a veľké ústa. V 200 člennom parlamente budú mať 4 (!) poslancov, no už teraz sa musia ostatní prispôsobovať ich( politickému mandátu) neadekvátnym požiadavkám. A to ešte nezačali vládnuť. Sľubovali zoštíhlenie št.správy- no aby sa všetci dostali ku korýtku, vymysleli si 3 nové ministerstvá , viac podpredsedov parlamentu ...Nechceme kuvikať, ale zdá sa nám, že České de javu s nestabilnými vládami sa možno práve začína.
Čím krajine horšie - tým pre mňa lepšiie - je heslo, ktorým sa teraz asi riadi náš trojnásobný premiér.
dal podnet a neústavnosť protipandemických opatrení vlády a sám ich porušuje tak v tom je " koherentný" tento najznámejší antivaxer. Je viac než smutné, keď trojnásobný premier - akorád pripomína, kvôli politikárčeniu a osobným politickým záujmom, len preto, že oni ( aj s jeho odchovancom Pellegrinim) to už majú za sebou a majú protilátky) nepodporujú očkovanie ľudí, ktorí by si ním mohli zachrániť život.
Po tom jej podarenom maželovi jej môžeme sympatického pohodového priateľa len dopriať.
Súhlasím. Zvláštny formát a ešte čudnejšie ( aj prvý diel) osadenstvo,
To tvrdí Národný bezpečnostný úrad ....
Niet čo vysvetľovať, je to jasné, tak ako prezidentkyna cesta s dcérami ...
V tomto má R.Fico úplnu pravdu. Na civilizovanom Západe by Sulík musel okamžite odstúpiť z funkcie ( do ktorej nikdy nepatril).Kšefty zo št. majetkom ako šéf OLO, aj ako minister, raňajky s Kočnerom, či čo to bolo v jeho obývačke, kde sa ako predseda slovenského pralamentu (!!!) dohadoval o voľbe generálneho prokurárora SR ( !!!), by každého iného v politike nadobro diskvalifikovali. No u nás nie. Jediný liberál vo vláde môže zrejme úplne všetko. Čo by sa tu dialo, keby sa dostali k skutočnek moci ? A práve takejto bezprincipiálnej politiky už majú ľudia dosť !
Ďalšia "one time" reprezentantka Slovenska? Jej neistý kyslý úsmev s princom Charlesom aj jeho nevestpu nie je dobrým znamením. Možno vôbec nerozumela čo jej hovorí, a to je násleník nepochybne majstrom obligátnych zdvorilostných fráz. To si naozaj kandidáti na prezidenta, na premiéra, na ministra, či vysokého štátneho úradníka neuvedomujú že ovládať aspoň dva cudzie jazyky je dnes základný predpoklad výkonu funkcie?! Dokedy nás budú takíto amatéri strápňovať a všetkým pripomínať , že sme Tí ......z tej " východnej " Európy ?
Všetky vyspelé národy si najväčšie okamihy svojich dejín pripomínajú, aby mladí vedeli, čo ich predkovia dokázali., mali z čoho čerpať sebavedomie. Len u nás ich stále niekto spochybňuje , osobnosti kádruje súčasnými kritériami, alebo aspoň ignoruje. Peter Weiss tu v tomto smere robí záslužnú inteligentnú vzdelávaciu, pre mnohých priam osvetovú prácu.
Odporúčame