a zas NATO..stále tá istá pesnička. Ani do EU nespĺňajú primárne podmienky a už dnes majú otvorené hranice a ničia EU trh...Tak platia tu nejaké pravidlá, alebo neplatia ? Z geopolitického hľadiska je ich vstup do NATO prevzatím zodpovednosti za nich a začiatok 3. svetovej. Lebo Rusko je veľmoc, ktorú neporazili ani keď sa dali proti ním všetci dokopy.TO je realita. Takže ak Zelenský hovorí o niekom, že je v bubline , mal by vystúpiť najprv z tej vlastnej. On teraz bojuje hlavne za seba...o prežitie, obklopený banderovskými obmedzenými 30 ročnými "poradcami" si ani nekvikne. Treba zavrieť peňazovod ....a bude vymaľované.

