Ten kto potreboval prevrat a odstrániť Ficovu vládu zavraždil neštastných mladých ľudí .
Dnes vrahovia chodia klásť vence.....hnus.
Ten kto potreboval prevrat a odstrániť Ficovu vládu zavraždil neštastných mladých ľudí .
Dnes vrahovia chodia klásť vence.....hnus.
ZOH 1998 v Nagane. Americké hviezdy NHL vtedy po vyradení vo štvrťfinále (s Českom 1:4) spôsobili škodu vo výške 3000 dolárov, keď zdemolovali izby hotela.
úbohý trollolo ...nekrmiť-nereagovať na duševného mrzáčika.
No naozaj ,každý deň zo seba robiť IDIOTA to už chce poriadnu náturu.
Počúvaj Trollolo ,len si daj pozor aby si to neprečítala tvoja rodina ,budú sa za teba hanbiť že sa živiš ako troll za 30 strieborných.
Už to celkovo v hlavičke chudáčik domotané.
next tajm,vajm tajm ....LOL
ZAAX ty duševný mrzáčik zase obdivuješ svojou hlúposťou, Bolo to za Radičovej vlády keď Baštrńák bral obe vratky dph. Bolo to za Radičovej vlády keď Vadala inkasoval desatisíce. Bolo to za Radičovej vlády keď Kiska okrádal slušných ľudí o svoje pozemky pod tatrami. Bolo to za Radičovej vlády keď Kočner sedel v kresle zo Sulíkom a rozhodoval o kresle GP.
No a predstavte si to za Fica boli stíhaný a niektorý zatvorený. To je drzosť.
Týchto úbohých ľudí neskutočne zneužili vládny politici.
Ján Kuciak a Martina Kušnírová museli zomrieť aby bola potupná okupačná zmluva podpísaná.
Z bytovky im prišli otvoriť aby sa dostali dnu. Ani oni nemajú radi ten udavačský sliz čo tam býva.
Asi celý vchod im bežal otvoriť dvere.....tiež nemusia úbohého donášača a judáša.
No daj ešte rozprávočku ....aj tú o únose vietnamca....LOL
Ach to boli časy keď Kočner rozhodoval kto bude GP a Riško mu potíšku šeptal zalúbene do úška.
A potom prišiel Fico a zavrel Kočnera.
Vieme ,vieme ZAAX ......všetci sme nenormálny ,iba ty si lietadlo.....LOL
Presne o tom hovorím .Nejaká osobitná škola musí byť trolia farma a ZAAX tam umýva pisoáre.
A prezradím ti novinku....SMER som nevolil. Ale Vďaka tebe ZAAX budem prvý krát.....LOL
Naozaj tvoje úbohé pôsobenie plateného trolieho zúfalca . Ten SMER ti určite pošle flašku a kvety za vrelé poďakovanie k ich propagáciu....LOL
Dal som to plusko Zaax ,dlho som sa tak dobre nezasmial....LOL
Počúvaj ,nemáš rovnakú diagnozu ako Igor ? To by všetko vysvetlovalo tie myšlienkové pochody ....LOL
Mečiar sa považuje za otca národa.
Odporúčame