To si asi pozeral inú reláciu ,aký kanál máte v ústave navolený ? Lebo prihlúpli samolúby Remišovej ešte jednoduchší brat dostával veru náklad až sa mu z uší parilo. Pán Eštok ho z prehladom a úsmevom argumentačne likvidoval. Celé slovensko sa muselo rehotať ako Korčok presviedča moderátora že referendum nebolo.

