Žiaden slušný človek a úradník nemôže spojiť svoje poctivé meno z luzou z OLANO .
Bola by to istá karierna smrť .....bol by iba ďalší retard z OLANO .
Žiaden slušný človek a úradník nemôže spojiť svoje poctivé meno z luzou z OLANO .
Bola by to istá karierna smrť .....bol by iba ďalší retard z OLANO .
Vážený pán Demeš ,Ja chcem radšej iného učinkujúceho z vašeho cirkusu .
A to Pussy Riot .,ja chcem vidieť niečo iné ....a mrazené v šušuli dievčať.
Kriminálnik Navalnyj je úplne totálne nezaujímavý ,ale baby sú iné kafe.
Izrael teraz oplakáva hlavného rabína Tel Avivu, ktorý bol očkovaný,a mal v sebe dve dávky vakcíny,
Veď práve keby si im ponúkol gulky z brokovnice ako štepenie....bude bitka ako v Lídli.
Čo môžeš chcieť od krajiny kde vyhral psychopat.
Zuzka vždy čaká na pokyn od súdruha Leška.
Zabudol si na mafiána a eštebáka....urazia sa nám.
Dnes už všetci vieme že najlepšia vláda pre Slovensko bola vláda SMERU.
Zaax .....umastený mafián drží v rukách ministerstvo spravedlnosti.
V Afrike to berú nejako prísne, sú hlboko netolerantný . Veď v psycholande Slovakia dokonca zavraždia nevinného človeka ,jednoducho povedia že sa obesil na pyžame a pani ministerka si robí ešte z neho prdel televízii.
Pozri si grafy desať dní po testovaní .....absolútny nárast chorých.
Nechce aby museli ľudia zbytočne umierať len preto , aby mala Pavlínka svoje eurá na svoj koníček ,hrátky z Arcou.
Musíme sa poučiť z minulosti keď krivka nakazených najviac enormne stúpla práve po hromadnom testovaní ,keď sa ľudia nakazili jeden od druhého v radoch, kde boli donútený sa testovať práve hračkárskymi testami.
Dnes sa idú použiť testy ktoré sú šmejdy ,ktorými by Igor netestoval ani psa..
Adminko ťa tiež takto primitívne nasadil ....pozdravuj ho.Že prajem pekný večer.
Miki je stará eštebácka onuca ,akoby ho sám admin na svojich prsiach vychoval.
V Ruskej base bude mať pohodičku veget ,keby ho zavreli v psycholande Slovakia ktorý ovláda mafiansko -fašistická vláda Igora Plg. musel by sa obávať či sa dožije rána .
Tá zmluva je neplatná ,nikto ju v parlamentoch neratifikoval . Zato na Kryme prebehlo demokratické referendum pod dozorom medzinárodných pozorovateľov.
Krymský polostrov sa stal súčasťou Ruskej federácie ako výsledok demokratického referenda.
Admin z Mikim 33 je jedna osoba ,akoby ich jedna eštebácka mater mala.
Odporúčame