Dobrá správa pre svet ,koniec ozbrojeného konfliktu .
Rusko a Lavrov znovu ako mierotvorcovia .
Dokáže to pochopiť aj naša prezidentská jaternica z vákuom v hlavičke.
Dobrá správa pre svet ,koniec ozbrojeného konfliktu .
Rusko a Lavrov znovu ako mierotvorcovia .
Dokáže to pochopiť aj naša prezidentská jaternica z vákuom v hlavičke.
Oravci nevolili tradične KDH a Hlinu ,ale šialeného Igora. Teraz sa im Igor revanšuje.
Hovorím o obchodných nákupných strediskách plných ľudí a o aquaparkoch ,ale ak to bude zlé treba zatvoriť všetko mimo potravín .Chladničku či telku si kúpiš aj cez internet. Ale práve v plnej krčme,čo obchodnom centre môžeš ochorieť ,doniesieš to domov k svojej rodine a zabiješ si nechtiac rodičov.
Na jednej strane vláda psychopata ,a na druhej korona.
Oravci sú ťažko pracujúci ľudia a ako každý majú svoje starosti a slabosti. Otvoríš večer telku zúri tam korona ,otvoríš facebok tak zase tam pre zmenu zúri neschopný šialený Igor ktorý zhadzuje vinu od pigmejov po marťanov ,akurát zbabelo sa nedokáže prizrieť realite do zrkadla že už je vrahom a má krv zomrelých na svojich rukách. Ano Igor Oravci si radi v kruhu priateľov v krčme vypijú .Práve v tej krčme ktorá mala byť spolu z prepchatými aquaparkami a nákupnými strediskami zavretá ako prvá .A kto je na vine ? Ano ty Igor ,a prestaň sa zbabelo vykrúcať a hádzať vinu na iných.
A prezidentka podvodníčka čo ? Zavolá mimovládke ?
Keď mu ho zbadá Boris ....bude o barana bitka.....LOL
IGOR kde je aký problém ? Veď máš fundovaných odborníkov .....ŇU,ŇU,ŇU,ŇU a BLA,BLA,BLA,BLA......LOL.
Je to jeho prihlúpla sesternica ktorá zosmiešnila celú Žilinskú župu keď dovliekla na župný úrad exorcistu.
Je to ešte tupšie stvorenie ako samotná teta kompa .
Psychopat z Trnavy ,nevyhováraj sa ako paťročné decko ,nefňukaj donekokonečna , naber trošíčka odvahu ,prestaň už zabíjať ľudí koronou ,postav sa tomu Kočnerovmu zmetkovi z mikrofonom a pozatváraj aquaparky aj veľké nákupné centrá. Tak sa už konečne spamataj alebo polož túto neschopnú vládu nýmandov .
Iba tak niekto z cirkusu alebo z osobitnej školy. a možno ho nahradí Pročkom. Ideálny nový minister zdravotníctva z dielne psychOLANO.
Problém z koronou ? Jozef to rád vyfacká .
Ale teraz už zomierajú ľudia a Igor aj z neschopným ministrom duchom svatým, majú ich krv na rukách.
Každému kto vysloví štipku kritiky ....okamžite zablokuje prístup ako velký diktátor Caligula . Ved čo si to tí ľudia dovolujú ,mať iný názor ako jeho blahorodie IGOR ,to je doslova neprípustné.
Nie král hlúpostí si predsa ty ,nikto ti to neberie . Tak sa neplaš....LOL
To o 6 ráno tej zbuntošil vládu lebo sa mu už týždeň nepodarilo poriadne podojiť toho BARANA ?
Jedným slovom z premiera krajiny sa stal IDIOT.
Nuž popri tejto vládnej garnitúre zlodejov,plagiátorov ,mafianov, eštebákov ,daňových kriminálnikov a Kočnerových poskokov ,tak Danko vyznieva ako stelesnenie profesionality a autority.
Skús radšej porozmýšlať kto bol minister ktorého volali Pentliarik.
Stará pesnička
Kto je na vine, že Sulík /dokonca ešte aj ako predseda NR SR počas Radičovej vlády!/ chodil štyri roky do vily mafiána Kočnera?
Fico, lebo údajne pil colu s Haščákom...
Kto je na vine, že Kiska bol úžerniíkom, neplatil dane, s mafiou kradol pozemky?
Fico, lebo údajne pil colu s Haščákom...
Kto je na vine, že Truban užíval a v školách a propagoval užívanie drog, za čo je teraz vyšetrovaný políciou?
Fico, lebo údajne pil colu s Haščákom...
Kto je na vine, že Matovič páchal daňové podvody, na ktoré zneužil aj svoju matku?
Fico, lebo údajne pil colu s Haščákom...
Kto je na vine, že Čaputová podviedla Slovenskú advokátsku komoru a klamala o svojej advokátskej praxi?
Fico, lebo údajne pil colu s Haščákom...
Kto je na vine, že Sulík /dokonca ešte aj ako predseda NR SR počas Radičovej vlády!/ chodil štyri roky do vily mafiána Kočnera?
Fico, lebo údajne pil colu s Haščákom...
Kto je na vine, že Kiska bol úžerniíkom, neplatil dane, s mafiou kradol pozemky?
Fico, lebo údajne pil colu s Haščákom...
Kto je na vine, že Truban užíval a v školách a propagoval užívanie drog, za čo je teraz vyšetrovaný políciou?
Fico, lebo údajne pil colu s Haščákom...
Kto je na vine, že Matovič páchal daňové podvody, na ktoré zneužil aj svoju matku?
Fico, lebo údajne pil colu s Haščákom...
Kto je na vine, že Čaputová podviedla Slovenskú advokátsku komoru a klamala o svojej advokátskej praxi?
Fico, lebo údajne pil colu s Haščákom...
Bláha je v prvom rade vzdelaný intelektuál ,ale to primitívi nedokážu svojou úbohou kapacitou pochopiť...LOL
Odporúčame