Ak nie si vôl tak určite pochodpíš že v USA aj vo Walmarte kľudne si kúpiš zbraň a strelovo.
Ak nie si vôl tak určite pochodpíš že v USA aj vo Walmarte kľudne si kúpiš zbraň a strelovo.
Neboj sa ty pre svoju demenciu nebudeš určite vzorom. Aj keď si z východu.
Si jednoduchý ,trošku ti to vysvetlím. To občania žiadajú Rusko o občianstvo ,nie naopak .Tí občania sú doma vo svojich mestách ,obciach školách či nemocniciach. Sú v svojej domovine a len oni majú právo meniť a vytvárať požiadavky . Len oni a nie náckovia z Majdanu.
Deti teba učiť a nie ich nahánať na politické sedenia a prednášky súdruh Hybš.
Ovce patria na salaš a nie na námestia.
Je to ako u Kisku a jeho dementnú reakciu s NAKA, a pani prezidentkou čapútovou ktorá hravo vydá na dúhové osvetlenie prezidentského paláca 570 000 eur, ale na obete tejto neštastnej tragédie nájde až úplne smiešnych 5000eur.
Celé sa to dalo čakať ,celý tento kapitalistický systém je zlý od školení po pracovníkov ktorých si krátkodobo najmú na vykonanie zákazky. Tu nerozhoduje bezpečnosť ale najlacnejšia ponuka .
Všade je to rovnaké ,príde revízny technik pozrie za chodu stroja na stroj a vydá štempel . Vie ak by odstavil linku a urobil zodpovedne revíziu ,tak ho už nabudúce nezavolajú .A on chce prísť aj o rok.
krásny príklad dvojakého metra ....
Ano aj taký prihlúpli trollolovia ako ty sa dajú kúpiť. Pekne si sa opísal ,doslova vrana zagágala.....LOL
Pripadá mi to ako keby sa doktor Geobbels reinkarnoval do americkej wady.
Pre rozmumnejšiu časť našej zemegule to znamená, nové pobúrenie a nové sankcie pre USA ,v podobe nenakupovania výrobkov....made in USA.
Fungovalo to bezproblémove aj u nás v minulosti u Coca coly .Plastové flaše musia byť silnejšie aby sa dali vracať a znovu využívať a ak nie tak musia výrobu zaviesť do sklených obalov ? Keď to ide u piva pôjde to aj pri sítených nápojoch.
Vidíš a to je strana ktorá vedie Slovensko ,prečo lebo prijala zodpovednosť za chod krajiny .Zatial čo Matovič či Sulík zutekali ako zbitý psi po voľbách . Ono je to tak ...niekto dokáže tvoriť hodnoty a niekto negovať,búrať ,osočovať. A teraz ak ti to tvoja inteligencia dovolí ,porozmýšlaj čo je prospešnejšie.
Aby si začal konečne používať aj šedú mozgovú kôru ,namiesto stupidít ktoré vypúšta tvoja neštastná hrkajúca lebečná schránka.
Tieto Izraelské Geobbelsiny by sa nemali vôbec publikovať.
Prezidentka tá sa môže iba a iba hanbiť. Poslala úplne smiešnych 5000 eur. Čo je to pre ňu ....smeť.
Mala požiadať Soroša a Eset a všetkých ktorý do nej pred voĺbami naliali miliony , či by nejaké drobné nenašli.
Nemajú sa začo hlupáčik. Prišli a podporili. Zatial čo Kiska ešte týždeň lyžoval v alpách.
Už keď vyšiel Rapid všetci krútili hlavami ,nafúknutý totálne predražený šunt. A našli sa blázni čo si to predsa kúpili.
tvrdé sedačky boli z city go.
Odporúčame