eštebáci z Rače majú z pravdou velký problém .
eštebáci z Rače majú z pravdou velký problém .
Pán Latta ,ďakujeme za výborný a vyvážený článok .Bodaj by bolo viac takých novinárov ktorý sa odvážia napísať pravdu.
sumerčan teraz si to zas pokašlal ....teraz sa ten z prezidentského paláca.... určite urazí .
súhlasím pleskopopapuli , akurát si pred tú deviatku pridaj ešte sedmičku. A bude to úplne presné .
Prosim vás tie prieskumy veď tomu nikto neverí ,ani sam velký majdanista Palko Demeš .....LOL
U recidivistu Kisku je to jednoznačné .Čaputová mu zaručila do budúcna amnestiou milosť .
Všetky ostatné možnosti smerujú k uvezneniu Kisku v Ilave . Či tam bude aj jeho koza Božka ....nevieme.
Možno je iba na kozy.....ale to te trestné mať sex z Kozou Božkou.
Nuž Čaputová ma velmi sklamala .....zatlka ,zahlmlieva namiesto toho aby rázne vyhlásila že sa od toho tvrdenia dištancuje. Už teraz vidno že nie je samostatná ale čaká na poveli .
Och trotle ......Šefčovič nie je podpredsedom strany ako Čaputová. :-))
Bláha je v prvom rade intelektuál oproti ktorému SASka zo svojimy kaderníkmi ,bordelmamami ,galkofonmi a ostatnou dalšou stokou je aj škoda porovnávať.
A kuciaklove vraždy .....nebola to Nicholsonová ktorá do éteru vyhlásila Treba tu urobiť prevrat .Nebol to Matovič kto vyhlásil ....Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Kuciaka . A bola to práve opozícia ktorá cez Todovú sa snažila naviesť políciu na falošnú stopu či už u Vadalovcov a potom ku Kočnerovi .....a potom zrazu bum ....zistí sa že opozičný plátok GORILO-PENTA-SME a jej oligarcha Haščák je udaný ako objednávatel vraždy.
Čapútová nemá usporiadaní život a je za zvyšovanie napatia medzi Ruskom a USA ,a podporuje další nákup zbraní. Podla jej slov máme závazky .
Má podporu bývalého jadra SDKU a KDH
Nie SMER nemá z Gorilou nič spoločné .
Mečiarje otec národa ....váž si ho.
Daj si hamburger a prestaň zúriť Trollko . Pravdu nezastavíš.
V tejto chvíli by som sa rád ospravedlnil Ruskej ambasáde že musia vnímať takých úbohých červov ako Ondrejcsák a Naď . Obidvaja janičiari nereprezentujú Slovensko ,ale iba militantnú stoku .Slušným ľudom žijúcim na Slovensku je z nich iba na zvracanie.
Potom si musel zavolať na hrad kozu ,Aby mal nejakú štátnu návštevu.
Bože to nemáte inteligentnejšieho trollola? Veď je to duševná úroveň Bordelmammá.
Budem sa ešte dlho rehotať keď liberálny pravicový guru bude ponížene prosiť o podporu lavicové PS .
Súdruh Sasanka mal už vtedy použiť šedú mozgovú kôru ,keď kupoval pozemky z OLO pre Kočnera .
Jej triedna nenávisť k skládke ,lebo ocinko skončil v dozornej rade.
Odporúčame