Nielen Rusko ale celá Europa ....akurát sa musíme zbaviť amerických parazitov.
Nielen Rusko ale celá Europa ....akurát sa musíme zbaviť amerických parazitov.
Ak tu nebudú behať šibnutý amíci ,nebudú ani rusáci...
Je to choré zbavili sme sa okupačných ruských vojsk a máme vítať americké ? Na to sa štrngalo klúčmi po námestiach ? Okupant ostane vždy okupantom a je jedno či je Ruský alebo Americký.
Slovenko je zatial slobodné no postfašistické štáty v západnej europe majú stále na svojich územiach okupačné americké vojská.
Ty vidíš v ekologii.... ideologiu ? Dá sa aj inakšie vyjadriť svoja glupota.
Neviem prečo Viedenské linky urobili taký neekologický krok. Faktom ostáva to čo poznáme EU pohrozí a Bavorsko poslušne stiahne chvost.
Uplný klon vymeteného voliča, Trnavského Dona Retarda......
Iba taká maličkosť že je daňový Baštrnák ,umastený úženík ,ľudská stoka ktorá vyhádzala rodiny z bytov a v neposlednom rade špina čo odmietala vrátiť pozemok právoplatnému vlastníkovi .Špina čo z v spolupráci mafiou skupovala vyvlastnené pozemky cez rovnakú partiu ľudí a bieleho koňa.
Mnichov nie je Nemecko . Ak pozatvárajú dialnice v Nemecku , Mnichov si môže zo svojimi dieslami vytrieť viete čo. Veď kúpte si diesel z ktorým čochvíla bude zakázané vstup do miest či už v Nemecku alebo Rakúsku . Ak si chcete kúpiť diesel len na jazdu po Mnichove tak budete vyzerať ako blázon čo chce jazdiť po rezervácii .
Diesel už mal dávno zmiznúť aj z našich ciest. Stačí sa postaviť za nový Passat či Golf na semafore a nadávate. Neskutočný smrad že T4 k14 je vyvonaná mašina, a to je dvojtakt diesel.
Je to problém USA ,pokial by američania vlastnili íPhone ,sú bezprostredne odpočúvaný ,no pokial budú vlastniť Huawei americká vláda nemá páku a nemôže dať čipy do čínskych mobilov ,a tak policajný štát nemôže sledovať svojich občanov.
Ak to tvrdia Bútorovci vieme že Čapútová za opozičného kandidáta jednoznačne v rebríčku vedie, a Mistrík nemá šancu, preto ju potrebujú ihneď potopiť.
Je zaujímavé že aj Trnavský DON RETARDO podporuje takéto zákulisné špinavosti .Čapútová by sa mala mať báť o svoje bezpečie .Igorove mlátičky z psychOLANO necúvnu pred ničím , keď sa naštvú trúfnu si patnásti aj na ženu, a zmlátia ju do krvava ,ako sa už v minulosti musela presvedčiť aktivistka Krempaská.
Mistrík-Šefčovič-Čaputova ......NO PASSARAN.
Urazy stúpajú ,no celý problém je že sa neevidujú úrazy živnostníkov .Je to iba doplnajúce sa maso .
Takže ak máte v práci problém z rizikovou prácou ,nepošlete na ňu predsa svojho zamestnanca .....ale zaplatíte si živnostníka .Ten keď aj spadne z 10 metrov rovno na hlavičku ....pracovný úraz sa nekoná. A tak isto sa vôbec nemusíte starať o zabezpečenie bezpečnosti .....pohodička.
Krite preboha kde si vyrastal ? Niekde v romskej osade ? Niekde zemlanke ? To je mi ťa lúto .
My ostatný sme chodili normálne na nákup do zelovocu . Mali všetko ,dokonca častokrát aj KIWI .
Veď o tom to je, že nikto nie je poriadne poistený a ak aj si poistený ,,poistovna ti to môže v prípade drahej choroby sama poistenie zrušiť .Alebo ti odmietne liečbu preplatiť. Keď si v USA neštastnou náhodou odrežeš pri pílení dreva prst . Máš smolu ,chirugický zákrok až stojí 25 000 dolárov. Ak dostaneš infakrt ......musíš predať dom aby ta mohli liečiť. Preto utekajú američania liečiť sa na Kubu či do Kanady. Nakolko v poskytovaní zdravotnej spôsobilosti sú USA v rebríčku na úrovni Afrických krajín.A polovica obyvateľov USA nemá dokonca žiadne zdravotné poistenie.
Vôbec nie, takto má fungovať demokracia .A nie fotiť si zakrúžkované hlasovacie lístky ako to bolo za bábkovej vlády Radičovej modrokomsomolu ,keď poslancom politické politbyrá zakazovali hlasovať podla svoho vedomia a svedomia.
Správne rozhodnutie ,len si to mal uvedomiť skôr .
Ustavný súd by nemal byť odložiskom použitých politikov.....
Slušnáci ......Psychopatovič a Kočnerova onuca pri ejakulujúcich ovciach.
Mohol hliadkovať .....na Bavorskej strane z Grenze polizei ,slúžili aj amíci ....
Takýto ľudský odpad ako Pompeo sa nám producíruje po Slovensku .Iba zbytočne zvyšuje napatie a vyhrocuje situáciu .Slovensko už v historii sa s takýmito špinavcami už raz vysporiadalo ,keď v Martine partizáni zlikvidovali misiu misia generála Otta. Mám obavu aby sa nám historia nezopakovala.
Nikto ti nerozkazuje preboha ,a ani neubližuje . Antismetiar iba normálne zhodnotil tvoju zúfalú mieru vkusu. On zato nemôže že máš také nízke nároky na kultúru .
Niekto chodí do opery a niekto zase na Stankeho. A pokiaľ ty nechodíš Riškovi aj do trenírok ,budeme to brať ako tvoje veľké PLUS.
Nádherný príspevok o idiotovi POMPEOVI.
Odporúčame