Ak ti to povolí tvoj psychiater ,môžeš po vizite snívať i nadalej.
Ak ti to povolí tvoj psychiater ,môžeš po vizite snívať i nadalej.
Náckovia...NO PASARAN
Cintulov zadok však v base nebude až tak nepriestrelný .Budú mu to tam poriadne dennodenne nakladať. Progresívnemu vrahúňovi. Chrup mu tiež budú dehumanizovať...
Šikovným ľudom patrí svet ,takže nezáviď .Veď aj ty máš iba svoju kart. krabicu pod mostom. Si majetný.
Žumpou EU sú tvoje myšlienkové pochody ,obhajovať vraha.
Progresívny náckovia ....realita.
Fico mu odpustil ,no z hladiska zákona je vinný .Čo ak by vytiahol znovu zbraň v škôlke lebo tam videl Fica ?
Tak ,tak namiesto progresívnych mítingov mal vyhladať pomoc psychologa. Zobrať do ruky zbraň je to najhoršie riešenie.
extrémisti -progresívny náckovia.
Bol to iba špinavý emigrant ,nič viac....
Chceš dať ruku za ňu že nikdy nezobrala úplatok ?
Hlupák ....píše veru dobre. Samozrejme že sedieť medzi ožratým predavačom vodky Hegerom a počúvať jeho reči že vodku je dobré si dať už na ráno, a Nvotovou ktorá jej vysvetlovala že lepšie si je už na ráno si niečo šlahnúť jej nedávali zmyseľ.
Stanko ty si ukážkový prípad ,ty aj máš vlastnú hlavu ...ale nič v nej.LOL
Súhlasím ,Bandernáckov naozaj vodili k pomníku aleje Anjelov .Nech sa pozrú na svoje vraždenie.
Keď dáš do strany veľké peniaze a Edo zo Šeligom ich prehlcú. Nuž nečudujem sa.
Si retardovaný ? Alebo si sedel zo šimpanzov v jednej lavici v osobitnej ? Ani jedna zbraň a ani jediný náboj Bandristanu.
Výborne ani jednu zbraň a ani jeden náboj.
v 68 tu ukrajinec Brežnev poslal dva ukrajinské záložné zbory .Rus hlasoval proti.
Mohli osloviť Šimečkovie mamku ,celí život chúďa šetrilo ....možno by poslala do prasiatka.
Odporúčame