Spojenectvo Rusov a Turkov kole oči CIA ,výsledok na rozoštvanie poznáme.
Spojenectvo Rusov a Turkov kole oči CIA ,výsledok na rozoštvanie poznáme.
Slovensko nie je na tom bohužial lepšie .....tie HAWKY ,lietajúce truhly z roku 1976 sme nakúpili aj mi.
ďakujeme Fico.
Z USA pohneme iba tak že každý spotrebitel zdaleka obíde výrobky made in USA. No v Rusku si chvália sankcie ,pre rozbehnutie spotreby vlastných výrobkov a Europa pre zmenu ,zase strašne nadáva lebo stráca obchodného partnera .
A to čo im nedodá Europa im potíšku dodá zase USA.
Obávam sa že to už dlho takto Ukrajina nevydrží......tá skrytá proruská bunka v tandeme Mikloš-Dzurinda ich pomalíčky rozkladá z vnútra.
Klamár.....prosím ťa takú SBU propagandu si môžeš vieš čo .Veď tomu veríš iba ty a pár zúfalých platených trollolov.
Veď náčelník štábu Ukrajinskej armády Viktor Muženko priamo potvrdil že bojujú iba z výhradne domoobranou a ruskými dobrovolníkmi ,a v žiadnom prípade nie z regulérnou Ruskou armádou .
Ak si spomenieme tak dobrovolníci z celej Europy potierali v minulosti aj fašizmus generála Franka. NO PASSARAN: Dnes je to obdobne aj v Luhanskej a Doneckej republike .Ale stále sú to iba a iba dobrovolníci.
Ano, narcis v parlamente ....poznáme ho bohužial všetci ,ale teraz už má úplne iné starosti.
Vieš brať hodnoverne človeka ktorý uprednostnil euráčiky od Europarlamentu a radšej zdupkal do Bruselu.....to je také vhodné rozprávať ovciam spod bonaparte. Ale aspoň si dobre zabékate ,tatranka.
A okrem toho Danko sa z hanbou Trnavy nemusí,takže Psychopatovičov mokrý sen, sa určite nezrealizuje.
Strašné ....Šulík sa teraz na teba na smrť urazí,takto ho opísať.
Zrušiť gastrolístky......si normálny ? ten kto to urobí zlikviduje 60 percent reštaurácií.
Obávam sa priatelu že priemer je tak max. 450 eur.
Vypočul som si minule novinárskú hviezdu z plátku pre demeNtných ,súdruha politruka Todu a jeho prezentáciu k problematike Sýrie.Potom som si už len položil otázku, kde plátok N ,tých aparátčikich debilov neustále náboruje ???
.....pán Danko už mal ponuka na premiersku stoličku od Šulina. A rázne odmietol ,zvítazila v nom zodpovednosť a slušnosť nad svorkou trhajúcich besných psov - alternatívou ktorú ponúkala Šulinova vláda nezodpovedných štekajúcich debilov.
Židofašistická chunta zase provokuje a minské dohody sú znovu pre nich, iba a iba zdrapom papiera. Lenže majú to tažké, nakolko zase útočia proti vlastencom a domoobrane, ktorý chránia z nasadením života ,vlastné domovy ,životy svojich blízkych,svoje domy,školy či nemocnice. Na druhej strane sú.... ukrovia ,vojaci chunty,bojujúci z donútenia či rôzna platená žoldnierska verbež či fašisti z pravého sektora.
Nádherný príklad kapitalizmu v praxi......keď je banka solventná , tak zisk vo velkom hrabú akcionári ,a keď zrazu má finnančné problémy tak ju treba zoštátniť a hodiť na krk štátu a plebsu nech ju zachranujú .
FUJ ,ani sa nečudujem prečo je na Ukrajine ekonomický terorista Ivanko zo Svidníka.
Pán Danko v relácii hovoril jasne a rozvážne čo mi na nom dosť páči, je to úplne iné prezentatívne vystupovanie oproti politickým hochštaplérom tipu Šulino či trnavskému debilovi ,ktorý sa iba snažia nájsť pod bonaparte svojho dementa ,a vytvárať politické teatro na úrovni radvanského jarmoku.
Čierna bača z ex bieleho valalu sa iba zasa totálne ztrapnuje .......šéf americkej rozviedky James Clapper jasne potvrdil, že neexistujú nijaké priame dôkazy spojenia Wikileaks s ruskými hackermi .