Od Psychomatoviča vela nečakaj.....je to neriadená duševná strela.
Od Psychomatoviča vela nečakaj.....je to neriadená duševná strela.
Súdružka úderníčka Buchláková by mala ozrejmiť ,že práve USA sú najvačší znečistovatel na našej zemeguli .
a Tak isto by bolo dobré informovať že ani Čína ,India či USA odmietli Kjotsky protokol.
Japonci majú dobré autá ,no ich problémom je hlavne korozia či skôr mizerná úprava karoserie . Také Hondy Jazz hrdzaveli už po 4 rokoch .
Aparátčici poslušne plnia príkaz z projektu N.
Samozrejme USA majú právo prevádzkovať rôzne tajné vezenia po svete či dokonca koncentračný tábor Guantanámo .Kde sa unášajú ludia doslova bez riadneho súdu a mučia sa tam aby priznali vinu ....to je také kapitalisticko-demokratické.
Nuž Poliaci už prevádzkujú na svojom území v Polsku tajné vazenie americkej CIA ,kam sa unášajú osoby a vaznia a mučia a vypočúvajú osoby bez riadneho súdu .takže rátam z tím že určite môžu aj jedno takéto rekreačné zariadenie CIA z mučiarnou aj prakticky využiť na svojom občanovi .
Z Čečenska vyhnali Rusáci Islamistov a zrazu Čečensko ožilo.....http://www.chronicle.bg/novini/vojnata- v-che…
Americká ambasáda ocenila bojovníkov za ľudské práva a proti korupcii........Je zaujimavé ako ocenuje rôzne živly po celom svete ......no vraždenie civilistov dronmi ,bombardovaním,únosy cudzích štátnych príslušníkov bez riadneho súdu a mučenie ludí v tajných vezniciachv Polsku alebo v koncentračnom tábore Guantanámo , im stále a stále uniká .
Stačí si pozrieť na youtube jeho aktivity, a ihneď sa vám evokuje slovo DEMENCIA.
https://www.youtube.com/watch?v=kr-oQK1lJEs
na fcb si dokonca vystavil video ako padol na hubu ....
https://www.facebook.com/lorenzlubos?fref=ts
takýchto duševných exhicibionistov by mali podla ich amerického vzoru, namočiť do smoly a vyváľať v perí aj za to hanobenie štátneho znaku.
Keď si spomeniem na minulosť keď KELT bolo premiové výborné pivečko , je mi na úplne zvracanie ako dokázal Heineken dokonale zničiť kvalitné pivo .
Dnes je KELT ,už iba nechutná kyslá štianka k,torú odmietajú piť aj pomocný robotníci pri miešačke .
Každý poctivý pivár sa Zlatému Bažantu ,Keltu,Corgonu a všetkým nepitným granulovaným Hainekenovským patokovým EUROPIVAM zdaleka vyhýba ako čert krížu.
Na Slovensku sú fakticky už iba dva výborné pivá.......12 URPINER a 12 ŠTEIGER.
To isté platí o zničenom Topvare a ŠARIŠI . U týchto SAB pivách v plaste si treba dávať pozor sú vyrábané mekke pivovarníctva v Hungaristane .
Drahý priatelu CATO. Ano vieme....... aj zlatú žilu vymysleli američania ........
Od Ruska to bol strategický tah ,teraz už americký plyn nekúpi žiaden europsky plynárenský podnik a svoje tankeri doslova môžu otočiť spať ,ako nepredajný americký predražený tovar .
Som zvedavý či na túto udalosť zareaguje aj záchodová mena americký dolár reálnym poklesom.
Rusko ponúkajú europskym plynárom lacný plyn . Do Európy však mieria americké tankery so skvapalneným bridlicovým plynom ,ktorého cená je oproti ruskému privelmi vysoká ,nakolko frakovanie je v tejto dobe z lacnou ropou doslova nerentabilné, a v USA už stovky firiem zaoberajúce sa frakovaním kompletne skrachovali .Europa však potrebuje vela plynu, a nie iba pár americký tankerov, a tak je samozrejmé že europsky plynári kúpia ten lacnejší ruský ,namiesto drahého amerického, ktorého cenu nerentabilne zvyšuje aj doprava z iného kontinentu tankerom.
Vynára sa otázka čo z americkým drahým plynom ktorý sa stáva v tejto dobe doslova nepredajný .Rusko to spravilo geniálne ,znížilo cenu plynu a z amerického sa stáva kompletene nerentabilný a nepredajný plyn, o ktorý plynári v europe nebudú mať vôbec žiaden záujem .Ekonomika proste nepustí .
Dávam dementnej OPOZIČNEJ RADE mesiac.......Psychomatovič ich do mesiaca komletne rozháda a rozoštve.
Najvačšia hrozba pre Ukrajinu neväzí v pokračujúcemu terorizmu chunty proti Luhanskej a Doneckej republike ,ale v skrytej činnosti proruskej putinovskej bunky na Ukrajine v tandeme Mik-lož a Dzuro ktorá má za úlohu rozložiť Ukrajinu z vnútra. Táto špeciálna bunka dosiahne hravo to, že na Ukrajine do roka nezostanú ani klučky na posledných dverách. A takto bude v konečnom dôsledku masiar Ukrajiny Porošenko,donútený poprosiť Rusko a prezidenta Putina, o odpustenie a požiadanie o vrátenie Ukrajiny pod ochranné krídla Ruskej federácie.
Patolog Slovenskej ekonomiky radí Ukrajincom...
Krásna správa pre nerozmýšlajúceho ovčana ,takzvaná Šebejovina
. z Americkej správy ,o svojich vycvičených žoldnieroch IS , a priamo z pera Českej redakcie ČTK-pobočky rádia Jerevan. Doslova HUMORNE.
ten stratil sklenú gulu ,volakde sa mu zakotúlala tak ju momentálne hladá.
Samozrejme priatelu Rejpale ,že novšie muškety používali namiesto knôtu už zápalky ,je v tom určitý vývoj........ale stále je to predovka nabíjaná gulou ,prachom a flastrom a Henryovka už používala už jednotný náboj.
čo sa týka predoviek tak sú bežne v predaji od 18 rokov .