Pravicová vláda COSAS NOSTRA...
Pravicová vláda COSAS NOSTRA...
Kriste pane .....čoho sme sa to dožili . na základe Šulíkových vyjadrení sa už aj Mikuláš Černák môže pýtať von z basy že chce ísť K Šulíkovi do vlády lebo má na to morálne právo .
Igorko , Igorko kde sú tie časy ,keď si v parlamente dokázal podporiť každý návrh,a pokial bol správny ,a bolo úplne jedno z akého tábora prišiel . bol si prínosom a vzorom pre parlamentnú demokraciu .dnes si iba papagáj LEBO FICO.LEBO FICO.LEBO FICO.LEBO FICO.LEBO FICO.LEBO FICO.
odkedy ta tá Anča prefackala, tak sa správaš ako nesvojprávny človek. ale tie tvoje politicko-reklamné nezruš .....vždy sa na tom dobre z rodinou zasmejeme. LOL
Vyžratá vrahyna novinárov .....nejakú hladovku jej asi neuverí nik.
hlupáčik ...niekedy stačí si iba otvoriť oči a priznať realitu.
Politruci z denníka pre dementných - N ,už začali frontálny protiútok .
Vrana k vrane sadá ? alebo mafian k mafianovi.....QUO VADIS SLOVENSKO, alebo KOTLEBA ochráň .
Kolár je realista a nechce isť do vlády zo Šulinom z dôvodu ekonomických mafistov a prepojenia zmodrokomsomolom. Kolár chce dokázať svojim voličom že mu stále ostávajú čisté ruky .a preto sa nemôže spojiť ani z Smerom či z ex-modrokomsomolom.
http://pokec.azet.sk/klub/sp-lsns-jedina-spr…
Q UO VADIS SLOVENSKO.......
Kotleba dostal hlasy oravcov a kysučanov pred tým pokorne voliacich práve talibancov KDH .
Pupuškov vzor .....https://www.youtube.com/watch?v=7Xx3mljK1vs
ty si starý priaznivec týchto týchto ......https://www.youtube.com/watch?v=7Xx3mljK1vs
Bútorovákiska pred volbami na prezidenta slubovala že bude prezidentom pre všetkých slovákov.
dnes je však realita iná.
Bútorovakiska zase perlí......Fašista Porošenko mu nevadí a lezie mu do rektálneho otvoru ,no Kotleba je zrazu persona non gráta.
Nákup takéhoto predraženého plynu pre výrobné firmy je jasne neprijatelný ,lebo ekonomika nepustí .kompletne by to zapríčinilo nárast cien,takže by prestali byť konkurencieschopný .bola by to ekonomická samovražda . ten plyn sa musí vytažiť ,previezť ,uskladníť a nájsť prihlúpleho zákazníka ktorý je ochotný zaplatiť trojnásobnú cenu. a dnes keď v USA, spoločnosti na tažbu bridlicového plynu vo velkom krachujú pre nízučku cenu ropy ,tak táto správa má výpovednú cenu haluze.už len preto to že autorky článku by sa skôr mali zaujímať o štrikovanie ako o frakovanie.
Hlúposť pre ovčana ......iné je doviezť a iné ho aj reálne predať .a kto si kúpi trojnásobne drahší plyn .
asi nikto.
.
Vieš že opak je pravdou ??? podla prieskumov či na slovensku alebo celosvetových vychádza že lavicový volič ma vyššie vzdelanie ako pravicový.