A čudujeme sa , ved USA vyzbrojilo ISIL.
A čudujeme sa , ved USA vyzbrojilo ISIL.
nerozmýšlaj takto o sebe ....
Aké cudzé územie priatelu , ved Krym odjakživa patril Rusku. to iba ožratý Chruščov to daroval UA . a referendum ? a právo na osamostatnenie ,podla vzoru Kosovo? ved 85 percent obyvatelstva Krymu .platne hlasovalo za pripojenie k Rusku .a hlasovali aj tatári za pripojenie k rusku.ved tam boli tam medzinárodný pozorovatelia. obyvatelia Krymu sú doteraz štastný že zijú už v slobodnej krajine, a nie pod jarmom fašistickej chunty z Kyjeva , ktorá by ich nútila do krvavej bratovražebnej vojny.
Som zvedavý čo budú robiť na tých nepredajných a opustených lodiach ??? žeby chovať zajace ??? a ten nápis Vladivostok im tam nechajú??? bude to iste ešte zaujímavé. možno by ich mali ponúknuť do Madarska, výmenou za moržovanú kukuricu. keď už mali v minulosti toho admirála .
Ak ju vyberieš zo svojej diskografie a požičiaš mi ju ,tak trebárs...:-)))
Ani ty nie si Kirk Hammet z tým svojim nickom. Súdruh .
Hodnota mistralov 1,31, miliardy eur + penále 32 miliónov eur za rok.. keď sa do toho pripočíta dalšia strata za 22 mld , objednávka z Indie + dalšie štáty ktoré zrušia zákazky pre nedôverihodnost .......to bude sumička.
Alebo to zaplatí sám oligarcha BútorKiska a na uvedených lodiach ,bude na L.Mare bude predávať kúpajúcim sa hod dog ???
tak potom ich nemôže kúpiť nik z celosvetovej teroristickej organizácie NATO .
Pozrite si kto u nás prezentuje svoje názory sústavne v médiách . Sebej ,Gyarfašová ,Duleba,Samson ,Demeš a ostatný židovský ludský odpad ,ktorý už za 20 rokov nedokázali vyslovit raz pravdu do médií, nakolko sa je strašidelne boja.
. a veríte im ??? preboha nie ,veď sú akurát poriadne iba na smiech .ale sú prezentovaný a vnucovaný médiami.
Tak isto je to v Rusku, kde médiá majú v rukách ,dalšie PRESSTITUTKY. preto dnes ludia už neveria vôbec médiám ako SME, +7dní a podobný novinársky další odpad .ved si pozrite ako klamú a vnucujú ovciam iba svoj jedinečný názor na svet .a nejaká pluralita názorov ??? zabudnite.
Toto bude taký drahý a nechutný ritolezecký krok zo strany frantíkov ,čoho budú v budúcnosti ešte poriadne ľutovať , nakolko straty budú v stovkách miliard dolárov. a francúzska strana bude musieť vrátiť financie už zaplatených lodí a zároveň ešte zaplatiť neskutočne vysoké penále za nedodanie lodí, čomu sa budú rusáci iba poriadne rehotať. a čo je však najhoršie ,zbrojné koncerny pôjdu totálne dole vodou a skrachujú ,nakolko další zákazník už nemá vôbec žiadnu dôveru, že mu znovu tovar dodajú .
a tak si dá zákazník tovar vyrobiť u firiem, v inej firme a inom štáte , tam kde ešte nestratili dôveru spolahlivého dodavatela zbraní. prvá už takto zareagovala India,ktorá má zákazku za 22mld dolárov u Dassault . jednoznačne pohrozila Francuzsku že zruší 126 zákazku stíhaček typu ”Rafale ,ak nedodajú Rusku objednané lode Mistral.
Presne ja si tiež pamatám na tie šupy po zadku čo dostávali ženy. tiež som si pomyslel neraz ,že ak nejaký pripitý chlap bude chciet tapnúť ženu a ona si zadok zakryje rukou tak jej môže zlomiť aj prsty . ale ženy sa zvačša chránili kabelkami .
Vidíš ako zase zasieraš vlákno ,tvojou úlohou nie je diskutovať ,ale bohužial iba provokovať a kydať tony stupidít . teba treba iba ignorovať .si fakt TROLL.
už ich mám aspon 4 .
apropo nebola téma o Kiskovi ??? nemusíme súdruh Vissarionovič takto zasierať vlákno ...už na teba nebudem reagovať priatelu.to je ako perly hádzať sviniam.
Sita možno ,tento robila Focus ......a kde ju robila ??? tipujem na úrade pána prezidenta.
Tak čo ta nezdvihli zo zeme ,a nezobrali zo sebou do velkého mesta? možno by sa ti dostalo viacej rozumu ako máš teraz ?
Treba mu ešte jednu prišuštať ,nech sa mu v tej makovici rozvidní.