V Čínskom vazalstve je už dlhodobo uSSa. Jastraby v pentagone musia neskutočne zúriť ako sa musia ponížene žobravo prosiť u Čínskeho komunistu aby im požičal peniaze na financovanie vojny v banderistane pretože oni ekonomicky kolabujú a niekto musí tie zbrane pre ukrajinu kúpiť. Ten pocit keď vidia že Si Ťin-pching z Putinom ich ekonomicky ničia.Vedia že tí dvaja sú dávno dohodnutý ako odzbrojiť západnú europu. A agent z kremla....Jaro Naď im neskutočne pomáha.


