Zlyhanie je že si dostal občiansky preukaz a si stále svojprávny....LOL
To je jedine absolútne ohromujúce.
Zlyhanie je že si dostal občiansky preukaz a si stále svojprávny....LOL
To je jedine absolútne ohromujúce.
Bože a takáto fašistická švarga chce mávať znakmi divízie Das Reich vlčími hákmi v europarlamente.
To chceš aby Čečenská nevesta prišla o prácu ?
Ale on za to nemôže ,on z jeho mozgovou kapacitou , nikdy nepochopí že má intelekt planktonu .
Už zbíjajú zo starého suda ponorku a sfetovaná herečka Zelenský sa už cíti ako admirál.
Pozerám toľko náckov sa nám tu vyrojilo....LOL
Ach vy pepíci.... ste boli vždy úslužný kolaboranti.
Ty nie si Slovák ,ty by si aj vlastnú matku zapredal náckom.
Hadí ostrov sa stal symbolom chorej propagandy Ukronáckov , kde očito tvrdili udatnosť a odhodlanosť Ukrajinských jednotiek brániaci heroicky ostrov ,zatiaľ čo celý svet za zabával na Ukrajinských hlupákoch ,keďže už dávno videl spravodajské videá ako Ukrajinci poslušne bez jediného výstrelu do jedného sa vzdali Ruským vojskám.
Ďalšia rozprávka ukronáckov sa rozplynula ako odviaty použitý záchodový papier.
Hovorí kto ? Duch Kyjeva ? LOL
Práve naopak ,ukronáckovskej propagande neverí doslova nik .
Tie sústavné výmysly Ukrajincov pripomínajú už výmysly Uja Elektrona.
Dúfam že to nebolo ako fiasko Ukrajiny na Eurovisione .
Myslíš že si zaujímavý ? Ukázal si iba svoju úbohú primitívnosť a inteligenciu,
Vrátila sa nám totalita ,a za socializmu to bol iba slabý odvar .
Stačí si položiť otázku ,komu prospeje takýto vojenský čin na civilné ciele ?
Odpoveď poznáme.
Ano pokiaľ by mi prišli povedať ,ideme to zbombardovať tiež sadnem do auta utečiem .
Ono vlastne tie koncentráky ako osvienčim tiež staval niekto z kambodže ?
Ak si ty platený z projektu N alebo nebodaj mimovládky ,prečo si myslíš to isté o druhých diskutujúcich ?
Každý nie je zapredaný janičiar.
Keď vrahovia svojho národa barbarsky posielajú svoju armádu do stredu obytných sídlišť.
Odporúčame