Je nacizmus vážna vec? Asi áno, keď Kotlebu odsúdili aj za 1488.
Pochody SS Galícia každý rok v Kyjeve nie sú vážna vec?
Je nacizmus vážna vec? Asi áno, keď Kotlebu odsúdili aj za 1488.
Pochody SS Galícia každý rok v Kyjeve nie sú vážna vec?
Zaplatené svine sa snažia rozdúchať tento poľutovaniahodný konflikt minimálne na celú Európu. Nenechajte sa poblázniť a nebuďte zabednení. Spomeňte si na inkubátorové lži.
Ako môžete veriť dnešným verejným opľúvaniam kohokolvek, keď vás už mnohokrát oklamali. Minimálne treba byť nesmierne kritickí ku všetkému.
Chcete z Európy spálenú Zem? Okamžite treba jednať s Ruskom.
Možno stačilo plniť Minské dohody....
Masový vrah .... až po všetkých amerických prezidentoch ---- určite áno. Prečo? Napríklad aj preto:
https://www.cas.sk/fotogaleria/209052/tyrano…
a preto:
To nemá nič spoločné so zásobami. To je len účtovný problém. Všetko môže frčať ako doteraz, len trhové ceny EÚ budú smerom von a slovenské medzi výrobcom a odberateľom na Slovensku.
Tu a tam oslobodzovali aj od víťaza volieb... posledne Ukrajinu od Janukoviča.
Naši predkovia boli v minulom storočí 2x na východnom fronte. V I. aj II. svetovej. Aj môj dedo.
To malo za následok podstatne viac obetí a škôd ako rok 68. Okrem toho Ukrajinci v tom 68 hrali prvé husle pretože vtedy ovládali Kremeľ.
USA to robí fšecko lepšie a humánnejšie:
LIVE kamera na tvoj stredovek:
LIVE KAMERA do tvojho stredoveku
Prestane to baviť Ukrajincov - tipujem. Majú nesmierne straty v boji.
Zatiaľ sa to tak nedeje.
určite to isté ...
fšecko STOP nie sú najtvrdšie sankcie?
u psov hovoriť o vražde je nepatričné - napríklad aj kvôli nenarodeným deťom
.....A teraz nám povedz v čom je dobrý Asad ? A v čom hol dobrý Husajn ? A v čom bol dobrý Ho Či Min ? ....
A čo dobré priniesli tie vojny.
Vidím že vieš v ktorej krajine sú tie pochody jednotiek SS. Možno, že aj ty pochoduješ.
štát môže
v USA štát skonfiškoval občanom aj zlato za Roosevelta
od siete nemôže, ale od trhu môže
Keby pochodoval v uniforme SS ako sa to v tých krajinách zvykne diať, tak by mu nič nespravili.
Alebo sa mýlim?
Odporúčame