Rusko je príliš bezvýznamné, aby s ním Američania rokovali :) Američania budú možno rokovať s Čínou, o tom, ako naložiť s Ruskom :) Čína prenechá časť ruského nerastného bohatstva Američanom výmenou za americké technológie :)
Rusko je príliš bezvýznamné, aby s ním Američania rokovali :) Američania budú možno rokovať s Čínou, o tom, ako naložiť s Ruskom :) Čína prenechá časť ruského nerastného bohatstva Američanom výmenou za americké technológie :)
V prvom rade by tie zmrazené ruské rezervy mali byť použité na podporu Ukrajiny, je to okolo 300 miliárd dolárov. Západné firmy, ktorým v Rusku zhabali majetok, mali byť poistené proti politickému riziku v nedemokratickej krajine, ako je Rusákovo.
Toto je zároveň dobrý precedens pre ďalšie krajiny, ktoré majú vražedné chúťky.
Nuž, rusácku logiku to dáva...
To boli zlaté časy, čo? Keď Stalin povraždil milióny Rusákov v gulagoch.
Rusi sú chorý národ. A to nemyslím ako hanobenie, ale diagnózu.
S Rusmi radšej žiadne ľady neprelamovať, lebo tí ich prelamujú bombami a raketami.
Asi súdi iných podľa seba.
Ide tam odovzdať deky na zabalenie mŕtvol?
Ja som zas počul, že Rusi sú na Ukrajine. Ktovie, kde je pravda...
Škoda, že tam neostal...
Už toľko nepi z ruskej informačnej žumpy.
Vojnu začali rusofašisti.
Už toľko neblúzni o tom, že Ukrajina sa chcela v roku 2022 vzdať, ale Západ jej v tom zabránil. Vo februári 2022 Západ ponúkol Zelenskému odvoz, on chcel namiesto toho muníciu.
Bez životaschopného Palestínskeho štátu ostane Gaza len bantustanom.
Už tu toľko neobhajuj toho Saddáma. Samotní Iračania sa ho radi zbavili.
Ja zas rusofilným vojnovým štváčom rozumiem dobre :)
Macko Pú nebude veru nadšený, že jeho veľkorysé vyhrážky voči Taiwanu nezabrali. Čo už, bude to musieť nejako upratať na čínskom internete, aby si čínske ovečky mysleli, že Taiwan by sa dal rád znásilniť Čínou ako Hong Kong, ale Američania mu v tom bránia. Ale nevadí, Čína bude bojovať proti Američanom do posledného Rusa.
A zvaliť to na Pellegriniho. Potom možno bude mať šancu.
Aha... toto asi lepšie vysvetľuje tú haváriu. Mal som dojem, že lietadlo riadil Prigožin.
Ona nezomrela na covid vakcínu?