Treba počkať na ďalšie ťažké zbrane zo Západu a nechať sankcie nahlodávať ruskú ekonomiku, kým nepadne Putinov režim. Až potom bude možný mier.
Treba počkať na ďalšie ťažké zbrane zo Západu a nechať sankcie nahlodávať ruskú ekonomiku, kým nepadne Putinov režim. Až potom bude možný mier.
Načo dláždiť cestu? Nech strelia bombu priamo do Srbska s Lavrovom.
Nech ho pošlú cez ropovod, kým ešte tečie ropa. Alebo nech sa stretnú na Mesiaci, keď na Zemi to už bez teleportácie nejde.
Pre fanúšikov kvízov a krížoviek:
Zoznam ruských generálov zabitých počas ruskej invázie na Ukrajinu 2022
Ty si poriadne trdlo. Obrana vlastnej krajiny je boj za cudzie záujmy?
Hej, Rusko má veľa zdrojov, len škoda že medzi nimi nie je rozum, takže su mú rovnako na prd ako pred 30 rokmi, keď krachol ZSSR.
Informačná hodnota Lavrovových kecov je vysoká, ak si človek uvedomí, že Lavrov hovorí opak pravdy. Čiže stačí urobiť logickú negáciu...
Zatiaľ som to nejako nepocítil. Zdražovanie tu totiž bolo už niekoľko mesiacov pred vojnou kvôli postpandemickému oživeniu dopytu a dočasne nestíhajúcej produkcii. Vojna na Ukrajine to zrejme zhoršila, ťažko povedať nakoľko.
Asi si Rusko z toho zárobku kúpi viac ruského plynu alebo ruskej pšenice, lebo doviezť zo zahraničia toho veľa nemôže.
Veriť Lavrovovi mi pripadá ako masochizmus :)
Vzhľadom na to, že Rusko útočí na Ukrajinu už vyše tri mesiace a nakoniec sa stiahlo na jej východ, mi to nepripadá také evidentné, že Ukrajina prehráva.
Radšej by si bol, keby bol Brusel menej submisívny a zapojil sa priamo do bojov na Ukrajine?
To fakt teraz kritizuješ USA aj za to, ako bojovali v 2. svetovej proti fašistickému Japonsku a Nemecku? Proti diktátorom vo Vietname a Iraku a vojnovým zločincom v Srbsku, to ma neprekvapuje, to je štandard u kremľobotov.
Čo nekúpime od Rusov, kúpime od iných. Síce drahšie, ale čo už, keď s Puttlerom sa nedá.
Tak snáď mu tá skúsenosť z vojnových strát bude stáť za to.
Aj po tom termíne budeme môcť kupovať ropu a predávať produkty z nej v EU. Budeme môcť tiež kupovať ruskú ropu a predávať produkty z nej na Slovensku. Akurát nebudeme môcť predávať produkty z ruskej ropy v EU.
Však zdroje energie sú aj mimo Ruska. Z Ruska sa stane izolovaná benzínová pumpa.
Tak čo si kúpi Lavór za peniaze zarobené z exportu? Ruský plyn či ruskú pšenicu?
Diely do áut a lietadiel a iné západné produkty a technológie.
Čo by sme nemohli?? Však to robíme a budeme robiť naďalej.
Odporúčame