Nerozumiem. Prečo mám ísť do ľubovoľnej výrobne a kupovať si tam lečo, hoci aj originálne slovenské so slovenskými konzervantmi?
Prečo by som si neurobil lečo sám doma z čerstvej zeleniny, také, ktoré vyhovuje mojej chuti? Tiež bude originál slovenské.

