Matovič bude musieť na osadníkov vymyslieť niečo iné ako 500 evráčov slovenských za volebnú účasť. Ale on podobné kraviny vymýšľa stále, snáď sa mu zadarí niečo také úžasné, ako s Fiatkami päťstovkami.
Matovič bude musieť na osadníkov vymyslieť niečo iné ako 500 evráčov slovenských za volebnú účasť. Ale on podobné kraviny vymýšľa stále, snáď sa mu zadarí niečo také úžasné, ako s Fiatkami päťstovkami.
Pestovali by sme toho viac, no zrovna zemiakov moc nevypestujeme a musíme ich dovážať.
Nasvedčuje tomu napríklad to, že Luhansk je už celý po ruskou kontrolu a z Donecka chýba už len nejakých 30 percent. A aj to, že Rusi zanedlho získajú aj Odesu.
My zo zahraničnej politiky vidíme iba to, čo nám predvedú médiá, čo sa vo forme tlačovkových rečí dostane von z rokovaní. Buďme si istí, že prerušenie dodávok plynu z Ruska je aj výrazným nemeckým problémom, už len preto, že nemohli aktivovať miliardovú investíciu Nord Stream 2. Okrem toho Nemci trpia aj embargom na ruské uhlie, chýba im pre (ekologick???) tepelné elektrárne, ktoré znovu po rokoch spustili, keď odstavili fungujúce jadrové elektrárne.
Ja osobne to vidím tak (a svoj názor nikomu nevnucujem), že väčšina eurolídrov si je vedomá skorého konca rusko-ukrajinského konfliktu. A sú si vedomí aj toho, že vzťahy s Ruskom sa potom musia nejakým spôsobom upratať - Fico to tvrdí už dávno a nemyslím si, že to má len z vlastnej hlavy.
Či budú súčasné protiruské sankcie trvať pol roka, rok, poldruha - to na tom nič zásadné nezmení. A kadejaké vyhlásenia na ruskú adresu? Máme také výstižné slovenské príslovie: Reči sa hovoria, chlieb sa je.
Podľa Atlasu rómskych komunít žije na Slovensku okolo 405 000 cigáňov, politicky korektne Rómov. To sú všetci, teda aj maloletí bez volebného práva. Voličov z toho môže byť okolo 300 000 ľudí (z ktorých asi všetci voliť nepôjdu), takže k 700 000 je to dosť ďaleko.
Hm... O vodíkových palivových článkoch ste nepočuli?
Špecializovaný súd zrušili? To je mi ale novinka, kedy a kde ste to zistili? Nemáte náhodou na mysli tento?
Hm, oveľa zriedkavejšie, ako na miestach, kde bola koncentrácia medveďov v porovnaní s ľuďmi nulová. Takto asi odpovie hocikto, dokonca aj lesník, ktorý je v premedveďovanom lese každodenne.
Odpoveď otázkou na otázku: koľko je medveďov a koľko je ľudí?
Medveď mi - na rozdiel od mnohých ľudí - ešte neublížil.
Zabudli ste na likvidáciu PCB zo Strážskeho, na to si 30 rokov nikto netrúfol.
Zaujímavé, váš havo musí byť výnimka. Stavače sa v drvivej väčšine veľkých zvierat boja, sú určené na lov drobnej zveri. Za vhodnejšie plemeno by som pre vás pokladal nejakého duriča, kopova alebo farbiara. Ale ako sa hovorí - keď ju miluješ, nie je čo riešiť.
V európskom parlamente sa bude hlasovať o POLITICKEJ ZODPOVEDNOSTI, nie o zodpovednosti trestnej. Určite rozoznáte rozdiel medzi nimi.
Pripomeniem čosi z minulosti:
https://standard.sk/577398/palko-o-romskych-…
Zvlášť upozorním na výrok vtedajšieho (2004) ministra vnútra: Opozícia to proti nám nikdy nepoužila, ani nemala ako. Polícia urobila dobrý dojem, všetko bolo zvládnuté dobre a rýchlo, na pochybnosti či kritiku neostal priestor.
Poznámka: najsilnejšou opozičnou stranou bol vtedy Smer...
Vysoký krvný tlak ani zďaleka nie je len o obezite, mávajú ho aj ľudia chudí ako lata. Vekom cievy strácajú svoju prirodzenú pružnosť a nepomáhajú srdcu pri prečerpávaní krvi. Vtedy je ťažko hľadať niekoho zodpovedného, nanajvýš môžeme obviniť genetiku.
Čo sa týka liekov - máte pravdu. Lieky proti vysokému tlaku sú liekmi symptomatickými, neliečia príčinu, ale zmierňujú jej dôsledky.
ГУЛаг - GULag - Hlavná správa táborov - niekdajšia organizácia zodpovedná za trestanecké tábory. Viete aký je rozdiel medzi (bývalým) "gulagom" a táborom Guantánamo? Do toho prvého vás posielal súd, ten druhý je (ešte stále) táborom koncentračným - nikto z jeho obyvateľov pred súdom nestál.
Viete vôbec čo to je (vlastne bol) gulag?
Odporúčame