Takže keď vás odpočúva spojenec, tak je všetko v najlepšom poriadku?
Takže keď vás odpočúva spojenec, tak je všetko v najlepšom poriadku?
Len taká úvaha: myslíte si, že USA nemajú okamžité informácie z rokovaní EK? Je odpočúvanie vrcholového politika súčasťou bežnej praxe?
Len hyena dokáže kopať do dvoch štátov tým, že im zastaví dodávky plynu a ropy. Zároveň však hyene nič nebráni dožadovať sa od tých istých štátov dodávok plynu, nafty a elektriky.
Židia majú pre takéto správanie veľmi výstižné pomenovanie - chucpe.
Chucpe (z jidiš/hebrejčiny) je výraz pre extrémnu, bezpríkladnú drzosť, nehoráznosť alebo aroganciu, často spojenú s cynizmom. Ide o konanie, ktoré prekračuje hranice slušnosti takým spôsobom, že človek pri ňom zostáva stáť v nemom úžase. Typický príklad: Mladík, ktorý zavraždil svojich rodičov, žiada súd o zhovievavosť, pretože je sirota.
Ahá, tak to preto navrhuje Zelenský Putinovi stretnutie - lebo bijú Rusa jak žito...
Pre mamľasa je každý mamľas.
Účastníčka súťaže Miss blond.
Čo sa malo manipulovať?
Čo by malo dokazovať chýbajúce sako?
Čo konkrétne si predstavujete pod "akoukoľvek záležitosťou"? Napríklad že vybaví rekondičný pobyt u Epsteina?
Nerozumiem titulku:
Orbán v TAJNOM hovore s Putinom ponúkol pomoc pri rokovaniach, navrhol summit v Budapešti
Neprečítali ste si to v mojom príspevku?
Aký tajný rozhovor? Veď sa o ňom píše v novinách...
Okrem toho čo je také hrozné na tom, že Orbán ponúkol Budapešť ako miesto schôdzky na rokovania o ukončení vojny na Ukrajine?
Pirôžtek,
Orlen prevzal časť čerpacích staníc na Slovensku od Slovnaftu. Zásobuje ich väčšinou tiež zo Slovnaftu, akurát si do odoberaných palív pridáva vlastné aditíva, aby sa odlíšil. Podobne to funguje aj v Česku, tam MOL na svojich benzínkach bežne odoberá palivá od domácich výrobcov a upravuje ich podľa vlastných receptúr.
Otázka teda trvá: ako tankujú "slušní ľudia", ak na čerpačke Orlen natankujú naftu vyrobenú z "ruZZkej kakanej ropy"?
Samozrejme, že mi banán nemôžete doniesť, veď ste ho zožr... vlastne skonzumovali.
Viete čo sú to korporácie?
Základom socializmu a komunizmu je spoločenské vlastníctvo výrobných prostriedkov... Máte pocit, že vo fašizme sa znárodňovalo?
Mám rád primitívov schopných iba vulgarity. Kŕmievam ich banánmi. Len ma mrzí, ich fyzická nedostatočnosť - že nemajú zvierač konečníka a kálajú kade chodia.
Hancko v Atleticu hráva na oboch postoch - aj stopéra, aj ľavého obrancu. Záleží na taktike a rozostavení, ktoré naordinuje tréner, pri hre na troch stopérov hrá naľavo.
Brutálny omyl, doštudujte si ekonomické základy fašizmu a porovnajte ich s komunizmom.
Ste zjavne fajnšmeker, takže môžete prezradiť ako dokážete rozoznať naftu z Orlenu od nafty zo Slovnaftu. Nepochybujem, že určite by ste dokázali zistiť ak by nádrže na orleňáckej pumpe (hm, koľko ich na Slovensku asi je?) boli naplnené slovnafťáckou cisternou.
Odporúčame