V poriadku, poskytnite, mám záujem. Budem veľkorysý, stačí 25:1.
V poriadku, poskytnite, mám záujem. Budem veľkorysý, stačí 25:1.
Ak je to tajné, tak ako viete, že opozičná energopomoc by bola nepopulárna? Neverím, že by spočívala v postupoch naznačených napríklad pani poslankyňou Remišovou - že ľudia dostanú síce prd, ale budú môcť doma pri teplote 16°C šantiť v dvoch svetríkoch.
Žasnem nad vašou logikou. Ako (ne)očkovanie ovplyvní smrť zdravého človeka? Akoby ste tvrdili, že prešlo ich auto, lebo sa vyhýbali vakcíne.
Dobre že ste pripomenuli lozenie po bráne úradu vlády:
V takom prípade umrelo 20 000 zdravých.
Naozaj? Ak to vie, tak prečo to tají?
Máte záujem o nejaké citáty zo zhromaždení usporiadaných sektou Matovičovou, alebo takzvaným Slušným Slovenskom? Aj dostatok fotografií s peknými heslami na banneroch a transparentov by sa našlo.
Veľmi rád vám ich poskytnem v pomere 10:1 v porovnaní so zhromaždeniami súčasnej vládnej koalíciee.
Pre 20 000 zbytočných úmrtí to asi je prechádzka rajskou záhradou.
Prepáčte prosím - naozaj si nespomínate na odborníkov z rokov 2020-23? Nepamätáte si množstvo skrátených legislatívnych konaní, lámanie zákonov cez koleno, masívne direktívne zásahy do základných práv? Keby ste si nejakou náhodou spomenuli, tak sa skúste ešte raz zamyslieť nad svojím výrokom o feudálovi a použiť pri tom hlavu, nie žlčník.
Neskúsite uviesť kompletné znenie výroku, z ktorého ste v zmysle štvavej opozičnej kampane vytrhli len to, čo tej štvavej kampani vyhovuje?
Asi sa o také niečo nepokúsite ani náhodou - tak vám pomôžem linkom:
Úprimne povedané - mne na rozdiel od komentátora nejaké "štandardné pripomienkové konanie" nechýba. Pretože za súčasnej politickej situácie sa každé pripomienkové konanie zvrhne na štvavú opozičnú kampaň podporovanú mainstreamom a plnú invektív typu mafia, zlodeji, lebofico. Rozumných opozičných pripomienok, nedajbože reálnych alternatívnych návrhov, by v nej bolo ako inteligentov v OĽaNO.
Pochopil som. Podľa vás si politicky neangažovaný človek pokojne môže dovoliť napísať na chodník otázku "Ako chutí Matovičov Naď?"
Nie je mi však celkom jasné, či na to musí použiť kriedu, alebo je vhodný aj trvácnejší nápis sprejom, alebo akrylovou farbou.
Nepodceňujte ju až tak brutálne. Holičstvo by možno mohla riadiť, akurát by tam nesmeli byť povolené britvy.
Keď potvrdia záujem zostať súčasťou Ruska, tak potvrdia status quo. Platnosť referenda by musela potvrdiť Ruská federácia, pretože uvádzané oblasti sú súčasť RF.
Obeť nebola na priechode z jediného dôvodu - náraz ju o niekoľko metrov odhodil. Situáciu zachytila kamera na policajnom oddelení, ktoré je kúsok od miesta nehody. Okrem toho situáciu na tom mieste veľmi dobre poznám, priechod pre chodcov je priamo oproti vstupu do viechy z ktorej obeť vychádzala - ten pán nemal vôbec nijaký dôvod hľadať prechod cez cestu o kus ďalej. Jednoducho - chodec bol uprostred cesty a Lipšich ho na priechode pre chodcov bezohľadne zlikvidoval.
Do toho, scurvený ficilián z plochej zeme, do toho!
Chúďa mudras.tot sa nezmôže ani na odpoveď, bol exkomunikovaný. Aký nick bude nasledovať?
Len malý detail - Lipšic sa špeciálnym prokurátorom stal ešte vo výkone trestu.
Prečo Američania nemasakrujú drogových dílerov doma, na území USA?
Možno by ste mali porovnávať ceny PHM medzi diaľnicou a okreskami napríklad aj v Nemecku.
Stačí v tých ruských oblastiach usporiadať referendum, ktoré by potvrdilo záujem obyvateľov o pričlenenie sa k Ukrajine.
Odporúčame