Myslíte to tak, že nikto by nemohol mať ani najmenšie námietky, keby sa chcel vyhnúť rannej bratislavskej dopravnej špičke a dochádzal by do roboty z Popradu lietadlom?
Myslíte to tak, že nikto by nemohol mať ani najmenšie námietky, keby sa chcel vyhnúť rannej bratislavskej dopravnej špičke a dochádzal by do roboty z Popradu lietadlom?
Je to jednoduché, stačí uzákoniť volebnú povinnosť pre celoštátne voľby a referendá. Tak ako to majú napríklad vo Francúzsku, v Belgicku, v Luxembursku, v Austrálii alebo na Cypre. Potom by odpadli všetky nezmyslné reči o legitimite volených predstaviteľov a zanikli by podobné zviditeľnovacie aktivity politických pseudostraničiek.
Ale čo by potom robili, akú činnosť by vykazovali?
Neskúsime si zopakovať uči o z druhého stupna základnej školy?
Pokiaľ sa vo vete nachádza viacnásobný vetný člen - v inkriminovanom prípade podmet, tak prívlastok k nemu sa týka všetkých jednotlivých častí tohto vetného člena. Čiže keby stálo v titulku "vojaci dostanú zelené odevy a košele", tak by asi málokto pochyboval o tom, že košele sú tiež zelené. A ked'že sa tam píše o nepremokavých odevoch a košeliach, tak ide o štylistický lapsus profesionálneho žurnalistu, pretože aj promovaný šifrant vie, že nepremokavá košeľa je kravina.
Zdá sa, že konečne niekto na plnú hubu povedal voči komu bol plánovaný ten radar, ktorý mal byť čiastočne v Beskydoch a čiastočne v Poľsku. A nie je to veru Irán....
Prepáčte prosím, ale nevyjadrili ste sa k podstate a ignorovali ste otázku: nepomýlili ste si dlhy s pohľadávkami?
Mimochodom, aby som sa vyjadril aj k vášmu prepytujem argumentu: z čoho žijú tí, ktorým sme momentálne dlžní 37 miliárd eur?
Prepáčte, ale nezmýlili ste si v svätom rozhorčení dlhy s pohľadávkami?
Brutálne zavádzanie.
Bolo by snád' vhodné dodať aj pár nepríjemných faktov, napríklad že reálnu mzdu z roku 1989 sa nim podarilo prekročiť až v roku 2008. Prípadne sa zmieniť pár slovami o zadl'žení, ktoré sa nám z 800 milionov dolárov (celá ČSSR) vyšplhalo na nejakých 37 miliárd eur (celé Slovensko) aj napriek rozpredaniu polovice republiky.
Poznám aj komédie z armádneho života, patrím k tým šťastlivcom, ktorí mali možnosť užiť si základnú vojenskú službu so všetkými jej pôžitkami.
Nehorázne inteligentné indivíduá by snád' mohli chápať písaný text aj bez podrobných vysvetliviek, však?
Sú aj také indivíduá s nehoráznou inteligenciou, ktorým uniká, že niektoré kopy nemusia smerovať do armády, ale napríklad do štylistiky žurnalistov-profesionálov.
P.S. Len tak medzi nami, terazky ste kapitánom, alebo nebodaj už majorom?
Načo budú nášmu vojsku nepremokavé košele? Na boj v dažd'ovom pralese?
Smola, to nepomáha :-[
Aj útok bezzubého jorkšíra sa bude hodnotiť ako ublíženie na zdraví v štádiu pokusu.
Milí diskutujúci, ste trápni!
Vari nevidíte, že tento poslanec dostal po papuli humanitárne a podľa europskych demokratických štandardov?
Pán Štefanec by možno mal rozviesť ideologický problém aj u svojho europarlamentného kolegu. Predsa len, pán Kukan bol v strane o čosi skôr ako premiér.
V podstate má ten Frešo pravdu. S odvolávaním bolo treba počkať až po zúfalo trápnom výsledku v komunálnych voľbách.
Mám také tušenie, že aj to by sa pripísalo Putinovi a že by nasledovali d'alšie sankcie.
Si slabý jak čaj, milý islamský štát. Máš sa ešte veľa čo učiť od skúsenejších štátov.
Americký štát neplánuje, ten rovno bombarduje.
Ja by som pána prezidenta navrhol na Nobelovku za vojnu. Keď už je držiteľom tej za mier, tak nech to má kompletne.