Nebav sa s ním. On to dobre vie, ale je USA platený, tak povinne trepe hlúposti.
Nebav sa s ním. On to dobre vie, ale je USA platený, tak povinne trepe hlúposti.
Vidieť, že máš za úlohu poprieť aj Postupimskú a Jaltskú konferenciu Na ktorých USA žiadali ZSSR o vstup do vojny s Japonskom, za čo sa pre ZSSR vrátia Kurily, ktoré Japonsko Rusku pred tým zabralo.
Ďalší z úspechov kapitalizmu! :-)
ČTK je záruka kvalitnej propagandy. V Česku jej môže konkurovať len Česká televize.
Nejako si zabudol na Kubu, Vietnam, Venezuelu, Kongo....
A Vietnam po tom ako ho USA kompletne rozbombardovali je jasným príkladom toho, že socializmus je perspektíva. Aj naše cestovky tam lákajju na dovolenku.
Douč sa dejepis. Vidno, že si neskončil ani základku. Máš to napísané vyššie.
Práveže USA pár desaťročí okupujú časť Sýrie a kradnú ropu a žiadne sankcie ani bombastické titulky nie sú. To sú tie západné hodnoty.
Aj keď viem, že si trol a dobre vieš koľko tisíc ľudí zabili ukrajinskí fašisti na Donbase od 2014, tak pre nestranných, je vydaná oficiálna správa OSN o tom vraždení. Aj keď naše médiá si ju "nevšímajú".
A potom sa len nasmejeme, keď si všetky štáty nezávislého sveta začnú sťahovať devízové rezervy z podvodníckeho západu. Vo Švajčiarsku jedna banka už padla, keď mali pokus blokovať Rusku peniaze.
Ja som projektoval LNG terminal v Polsku. Vysoký tlak, alebo -163°C pri atm. tlaku. Pri procese odkvapalňovania sa to kombinuje. Máš slabú univerzitu.
https://www.infovojna.bz/article/nad-je-spok…
Takže aj tento článok na infovojne sa ti nepáči?
To si mýliš s propanbutanom.
Trochu zle si to naformuloval. USA nám budú dodávať plyn stlačený v Rusku. USA v minulom roku znásobili nákup LNG z Ruska.
Veru, ten novinársky "odborník" čo stvoril titulku nemá šajn o LNG. Plyn je skvapalnený pod ultravysokým tlakom a keď unikne hneď sa vyparí.
Ľudia, dajte si pozor na sajrajtov, čo tu píšu v prospech USA. USA bojuje o vaše mysle, o vaše duše. Klamstvom. Propagandou. Tá im ide.
USA sú ako kobylky, švábi. Ak sa im dovolí, roztiahnu sa do ďalšej krajiny, vyplienia ju. Neskôr rozpútajú ďalšiu vojnu a roztiahnu sa ďalej.
Tí, čo tu vypisujú v prospech USA sú často USA platení. Sú to vojaci v informačnej vojne. Chcú aby ste mali pred USA strach. Pomedzi občas pravdivé informácie píšu klamstvá. Chcú aby ste sa báli následkov. Chcú aby ste nerozoznali pravdu a lož. Chcú vás zlomiť.
Nebojte sa! Váš strach je vaša slabina. USA vykrikuje, USA klame, ale USA útočí ako zbabelec len na slabšieho. Keď sa nebudeme báť, nemajú šancu vyhrať.
Chápem, že na Ukraine je propaganda. Ale kde sa podela objektivita a sloboda slova v našom mainstreame?
Ak si precitate overene a pravdive informacie z vojny v našich mediach, zistite, ze Rusi utocia vylucne na civilne ciele a navyse strasne neefektivne. Trafia bytovky, skoly, dokonca muzeum. Ale ani jeden sklad zbrani, ani jednu rozvodnu elektriny, ani jedno velitelske stanoviste, nula letisk, nula tankov, ani jednu hufnucau.. A stoji ich to majland. Na zabitie 30 civilov potrebovali miliardu dolarov – vyse 30 milionov na zabitie jedneho cloveka. A ani jedineho vojaka prirom netrafili.
Dnes je preto na UA zjavne bezpecnejsie byt obsluhou delostreleckej baterie alebo ostrahou v municnom sklade, nez biletarkou v muzeu alebo kucharkou v skolskej jedalni. Uz rozumiem, preco sa ukrajinski muzi po stotisicoch dobrovolne hlasia do vojenskej sluzby na front. Tam maju istotu, ze ich Rusi netrafia. Nebudu predsa zbytocne riskovat zivot niekde v autoservise alebo ako ucitelia v skole.
Čo myslíš, prečo je v angličtine tak podobné "slav"=slovan a "slave"=otrok. Mali na nás tento názor už pri formovaní jazyka.
Odporúčame