Veď majú štátny ČEZ... ten vyrába a dodáva najlacnejšiu elektrickú energiu z jadra a uhlia.
Veď majú štátny ČEZ... ten vyrába a dodáva najlacnejšiu elektrickú energiu z jadra a uhlia.
Keď je taký bezvýznamný, tak čo sa Fico stále dožaduje spoločného rokovania? Prečo nechce rokovať Fico s Orbánovcami :-))), veď sú ako bratia.
V slovenskej vláde sedia len idioti a zločinci. Načo by niekto rokoval s takou badeko.
Ty máš, nafukovaciu.
A možno ho pretiahol po kotrbe nejaký zlodej ktorého prekvapil, alebo manžel ktorému brúsil pán starosta manželku.... náhoda to určite nebola.
Hlas sú ľavicoví liberáli.
Všetko je to len ohlupovanie jednoduchších ľudí ruským agentom Ficom. Potrebujú zvýšiť ceny plynu pre domácnosti a snažia sa vinu hodiť na všetkých dookola... len nie na hlavného vinníka - ruského agresora na Ukrajine.
Ak dobre viem, tak cez Dobšinú tečie rieka Slaná (neviem o Dobšinskom potoku) ktorej prietok môže dosť kolísať v závislosti od toho, koľko vody pustia z vodnej nádrže Dobšiná. Vodná nádrž Dobšiná je dolná nádrž prečerpávacej vodnej elektrárne, ktorej horná nádrž je Palcmanská maša na Hnilci.
Od roku 2022 je jasné, že ruský plyn môže prestať tiecť zo dňa na deň... a slovenská vláda, ktorá vládne už takmer 2 roky vyhlási, že zastavenie dodávok ruského plynu nám zlikviduje ekonomiku... a čo ste robili doteraz?
Pred rokom dokonca SPP tvrdilo, že zastavenie dodávok ruského plynu nebude mať žiadny vplyv, a zrazu nás to zlikviduje.
Súdruhovia dôchodcovia nakupujú lacné z Nemecka a rodinám s deťmi Fico zobral peniaze, takže tie sú nútené tiež nakupovať lacné nemecké.
Dokonca aj jej spev je už lepší ako býval. Prestala to siliť a jej nové piesne sú poľa mňa pekné. Ale samozrejme, všetko je otázka vkusu, aj pohľad na ženskú krásu.
Fico si nevšimol, že tu už nikto nič negarantuje? A jemu, vydieračovi, už dupľom nebude nikto nič zadarmo dávať, vrátane garancií.
Jedinou väčšou chybou Green Dealu bolo odstavenie nemeckých jadrových elektrární. Samozrejme, Putin ku chaosu prispel podstatnou mierou manipulovaním dodávok plynu a ropy a vojnou na Ukrajine.
Vypisuješ len bludy... VW robí politiku nízkeho rastu a stabilného/rastúceho zisku... volá sa to organický rast - čo je stratové sa utlmí, čo je rastové sa posilní...
Looking at cumulative data up to May 2025,
the leader was Toyota Group with a 12.5% share (+6.1%). It gained 12% in Asia and lost 5.1% in Europe.
The 2nd was Volkswagen Group with a 9.7% share (+1.1%). It reported losses in Asia (-2.8%) but grew 4.2% in America.
In third place, Hyundai-Kia reported a 8.2% share, up 3%. It posted gains in America (+9.7%) but losses in Europe (-1.7%).
Renault Nissan Alliance ranked in 4th while losing 1.9%, mainly in Asia (-8.4%).
Stellantis ranked 5th (-1.5%). While it grew 29.5% in Asia, it lost 8.9% in Europe.
General Motors ranked 6th (+3%). Down 41.3% in Europe, it gained 6% in America.
Rusko je dementor, nie mentor.
Prokremeľské opice rady vypisujú ako rastie ruské HDP... nuž rastie tak, že v roku 2013 bolo 2290 miliárd USD a v roku 2024 "narástlo" na 2170 miliárd USD.
To je len malý detail k tomu, koľko doplatilo Rusko za Putinovu agresiu proti Ukrajine.
Pre porovnanie v upadajúcom Nemecku narástlo HDP za rovnaké obdobie z 3800 na 4660 miliárd USD (o 22%) a na biednom Slovensku z 99 na 142 miliárd USD ( o 43%)
Prečo chodíš tak ďaleko? EU je v porovnaní s Ficíliou raj vedy a výskumu.
Veď sa pozri na Slovensko - 800 miliónov z eurofondov na vedu a výskum čiastočne rozkradnutých a čiastočne zablokovaných... Každý rok prežratá miliarda EUR na 13. dôchodky namiesto investícií do vzdelania a výskumu...
Krásna žena na peknej fotke. :-))
Keď Donald tak túži po potlesku a ováciách. Nemohol odolať zostať tam :-)))
Je to dement.
Keby sa Bratislava posúvala k "západnej" vyspelej civilizácii, bolo by to veľmi dobré. Porovnanie početnosti vrážd od roku 1990 SK/D/RUS.
Odporúčame